Pouch for keys

Product features
  • Width - 7,5cm
  • Length - 11,5cm
  • Depth - 2cm
  • Waga - 35g
Price:

35,00 zł

Custom product made for request

- +

This product has additional configuration options.

Small and practical pocket (with zipper) for keys. Inside there is a long shock cord with a hook. It helps to insert and take out keys (one movement). On one side of pouch there are straps to attach, by means of the MOLLE/PALLS system. It can also be attached to the belt 25/50/75mm.

Product grade
4.2/5

Jak zwykle się nie zawiodłem.

Zawitał do mnie kolejny świetny produkt. Saszetka jest dla mnie super uzupełnieniem do organizera na karty. Po modyfikacjach (wewnętrzna kieszonka na zamek, i gumowe przegródki) mam miejsce na klucze, drobne i jakieś ultra light EDC.
Generalnie polecam ????

Rewelacja

Kolejny produkt spełniający oczekiwania.Bardzo praktyczny organizer na klucze Wysoka jakość wykonania.

Porządek w kluczach

Idealny pokrowiec teraz już nie muszę upychać kluczy po kieszeniach cały zestaw wylądował razem z organizerem na karty w nerce piękny zestaw. Cena adekwatna do jakości.

Polecam

Po tygodniu użytkowania przyznam ze jestem bardziej przekonany niż wcześniej. Gumosznurek wymieniłem na ściągacz baribala, karabińczyk na małe kółko; mam miejsca pewnie jeszcze na drugi komplet kluczy i mały multitool.

Po co to? Ano można wrzucić zestaw klucze-tool-latarka w dowolną kieszeń etc. i ani ścierania/dziurawienia, a i też łatwiej klucze znaleźć. Również mniej "klekotania" kluczy. Gdybym był młodszy o dekadę pewnie wymienił bym sznurek na łańcuch :)

Wszystko na najwyższym poziomie

Podczas zamówienia omyłkowo nie zaznaczyłem stosownych opcji. Firma zgodziła się przyjąć zwrot i dopłaciwszy za dodatkowe opcje otrzymałem nowy produkt. Bez zbędnych pytań, z uśmiechem, błyskawicznie i na korzyść klienta. Słowem obsługa jakby nie w Polsce ;)

Saszeta na klucze

użytkuje prawie drugi rok, wreszcie nie mam problemu w powydzieranymi kieszeniami, od kluczy(do domu) w spodniach :), polecam :))

Pierwsze wrażenia

Saszetka na klucze fajna i pojemna - mieści się tam wszystko, a noszę ze sobą całkiem sporo. Materiał wydaje się być solidny, no ale to się okaże po czasie. Ogólnie świetne dopełnienie EDC.

Kolejna saszetka na klucze

Pierwszą kupiłem z myślą przetestowania czy w codziennym użytkowaniu sprawdzi mi się taka saszetka na klucze. Okazało się, że tak i decyzja zapadła o kupnie kolejnej. w tej nowej miało być Molle ale ostatecznie z tego zrezygnowałem. O ile same klucze od domu się jeszcze mieszczą to dokładając od auta robi się bardzo ciasno i dochodzi do sytuacji, że trzeba je ręcznie układać i upychać. Ogólnie jestem zadowolony, tym razem napa przez którą przechodzi paracord nie ma ostrych krawędzi i nie haczy. Pozostaje zwrócić uwagę na resztki materiału, które nie są wykończone i suwak przez to czasem się blokuje. Pozostaje resztkę materiału dociąć lub przypalić (nie będą strzępić się nitki).

Bardzo przydatne...

Jak na Baribala przystało produkt solidnie wykonany. Użyte materiały są bardzo dobrej jakości. Wymiary dobrze dobrane przez co do środka wchodzi sporo kluczy. Zamek chodzi bez zacięć - dla pewności nawoskowany. Przyczepić się muszę do jednej rzeczy… chodzi mi o napę, przez którą przechodzi (w moim przypadku) paracord. Ma on ostre krawędzie i szarpie sznurek - co przy produkcie tej klasy nie powinien mieć miejsca. Może to moja wersja tak ma a inne egzemplarze nie mają tej przypadłości. Posiadam sporo kieszeni (innych producentów) z otworami drenażowymi i w żadnej z nich napa nie ma ostrych krawędzi. Patrząc na uwadze wszystkie za i przeciw saszetka jest godna polecenia i myślę nad zamówieniem kolejnej tylko tym razem w innym kolorze oraz z taśmami Molle.

- Rafał

Spoko ale....

Z zewnątrz lux- nie ma się do czego przyczepić. W środku natomiast bardzo dużo wystających nitek (niezakończone brzegi materiałów), ale gorsza rzecz to jest problem z zamkiem...otóż zamek zewnętrzny blokuje się na taśmie molle wnikającej do środka i suwaku kieszonki wewnątrz. Niefajnie działa zamek, ale ogólna funkcjonalność saszetki jest spoko. Przez ten zamek ocena niestety tylko: 2 gwiazdki.

Prawie idealne

Fantastyczna rzecz. Mieści sporo kluczy i breloków (w moim przypadku otwieracz kapsli i latarkę Mag Solitaire), zamek chodzi płynnie, nawet otwierany jedną ręką (choć potrzebował na to kilku tygodniach użytkowania, trzeba mu dać czas żeby się "wyrobił").
Jeden minus - shock cord dołączony jest co prawda dobrej jakości, ale (co nie jest od razu oczywiste) zajmuje miejsce. Jak nosiłem saszetkę przy spodniach to smutnie zwisał, w cargo bagu ciągle plątał się o coś. Fajnie jakby Baribal robił wersję z retraktorem. Wyjąłem z saszetki shock cord i zamontowałem retraktor, który kiedyś dostałem jako gratis. Działa świetnie, zajmuje mniej miejsca.

Więcej niż saszetka

Zamówiłam saszetkę z modyfikacjami: gumowe przegródki i paski PALS. Jestem bardzo zadowolona z gotowego produktu. Wykonanie na wysokim poziomie, przemyślany projekt i niezłe materiały, poza tym bardzo przystępna cena. Miłym akcentem jest dla mnie gratisowy trok z drabinką do mocowania saszetki w systemie MOLLE. Samą estetykę wykonania i projektu również oceniam bardzo wysoko. Realizacja zamówienia - błysk!

Myślę, że saszetkę po modyfikacjach mogłabym rozpatrywać także w kategorii mikro-organizera na pasek spodni, plecaka czy torby na ramię. Bez problemu mieści się w niej standardowy scyzoryk 91 mm znanej firmy, latarka zasilana 1 ogniwem AAA, zapalniczka gazowa, kawałek drutu mosiężnego, paracordu i mały długopis. Dla mnie to więcej, niż oczekiwałam.

Jestem dumna, że takie rzeczy mogą być i są produkowane w Polsce. Na pewno nie jest to mój ostatni zakup w firmie Baribal. Dziękuję, a zainteresowanym polecam zdecydowanie.

Jolka

Write a review

See also
Product Options
Select color
 
 
Ranger Green Cordura® 1000D
 
 
 
Ranger Green Cordura® 500D
 
 
 
Black Cordura® 1000D
 
 
 
Black Cordura® 500D
 
WZ.93 Cordura® 770D
 
WZ.93 Cordura® 770D
[Add 12,20 zł]
Multicam Cordura® 1000D
 
Multicam Cordura® 1000D
[Add 12,20 zł]
Multicam Tropic Cordura® 500D
 
Multicam Tropic Cordura® 500D
[Add 12,20 zł]
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
[Add 12,20 zł]
Pencott Badlands Cordura® 500D
 
Pencott Badlands Cordura® 500D
[Add 8,13 zł]
M81 Woodland WESTRIDGE® 500D Nylon
 
M81 Woodland WESTRIDGE® 500D Nylon
[Add 12,20 zł]
 
 
Red Cordura 1000D
[Add 8,13 zł]
 
 
Navy Blue Cordura 1000D
[Add 8,13 zł]
Cordura Yellow Hi-Viz + reflective tape
 
Cordura Yellow Hi-Viz + reflective tape
[Add 12,20 zł]
Multicam Black Cordura® 500D
 
Multicam Black Cordura® 500D
[Add 12,20 zł]
Front
Velcro loop tape for patches
 
Velcro loop tape for patches
[Add 5,69 zł]
 
Flat zippered Cordura pocket
[Add 8,13 zł]
Front interior
Elastic band organizer +6pln
 
Elastic band organizer +6pln
[Add 4,88 zł]
Back
MOLLE webbing (without mounting strap) +9pln
 
MOLLE webbing (without mounting strap) +9pln
[Add 7,32 zł]
Metal O-ring for attaching the pouch +7pln
 
Metal O-ring for attaching the pouch +7pln
[Add 5,69 zł]
Back interior
Pocket with zipper closure +9pln
 
Pocket with zipper closure +9pln
[Add 7,32 zł]
 
Metalowe kółeczko do podczepienia kluczy
[Add 5,69 zł]
Choose shockcord color
Paracord for sliders and instead of shockcord
 
Paracord for sliders and instead of shockcord
[Add 8,13 zł]
Black
 
Black
 
Olive
 
Olive
 
Red
 
Red
 
Navy blue
 
Navy blue
 
White
 
White
 
Neon green
 
Neon green
 
Neon orange
 
Neon orange
 
Neon yellow
 
Neon yellow
 
Neon pink
 
Neon pink
 
Intensive blue
 
Intensive blue
 
orange
 
orange
 
grey
 
grey
 
 
bez gumosznurka i otworu na dole
 
Please paste informations discussed with an expert
 

© Baribal Poland 2023 - Baribal is a registered trademark by the Patent Office of the Republic of Poland
Shop project: Wiwi logo