Bg
Innowacyjny konfigurator

Skonfiguruj sam swój produkt

Zaprojektuj swój produkt!

Sklep BaribalPoland pozwala zaprojektować organizer, nerkę, ładownicę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji. Specjalnie opracowany konfigurator pozwala na wprowadzanie licznych zmian w oferowanych przez nas produktach. Co możesz zmienić? Niemalże wszystko! Zacznij od kolorów - jest to element niezbędny w każdym produkcie. Wybierasz kolor tkanin oraz dodatków i wykończenia - mieszaj kolory jak Ci się podoba! W kolejnych częściach konfiguratora możesz zmieniać poszczególne segmenty produktów, a jeśli nie znajdziesz interesującej Cię opcji - napisz do nas, dodamy ją dla Ciebie. Pamiętaj, że swoje zmiany opierasz na naszym projekcie, nie tworzysz produktu od zera!

Opinie naszych klientów

  • Fantastyczna jakość wykonania i przemyślana konstrukcja! Nerka jest dość duża, a w pełni załadowana mocno odstaje - oczywiście nie jest to wada, ale należy mieć na uwadze, że nie ukryjemy jej pod ubraniem. Ciekawą cechą jest design, będący gdzieś na krawędzi cywilnie wyglądających sprzętów "low profile" i produktów typowo taktycznych. W sferze wizualnej Twinner jest zdecydowanie uniwersalny, można nawet powiedzieć że charakteryzuje się pewną elegancją. Bardzo praktyczne jest zastosowanie oprócz kieszeni głównej organizera - można w nim z łatwością opanować swój ekwipunek - bez problemu mieści się w nim latarka z zapasowym ogniwem, folder, multitool, itp. W jednej z dwóch zamówionych nerek od dołu dodałem shockcord - oprócz oczywistego zastosowania (rękawiczki, niewielka butelka itp) mocuje tam nieco większą latarkę, co przydaje się w poruszaniu się grupą - w przeciwieństwie do czołówki nie świecę towarzyszom po oczach. Więcej wniosków - po dłuższym użytkowaniu. Produkt w 200% warty polecenia, jakość najwyższa!

  • Gerona 28L posiadam od grudnia 2018 więc mogę już wystawić solidną opinię. "Przeczołgałem" go chyba wszędzie, gdzie tylko mogłem. Jest ze mną na co dzień jako "małe biuro", tzn użytkuję go do pracy. Stanowi moją apteczkę samochodową, pakuję do niego pojemniki z jedzeniem i piciem, wożę dokumenty i liczne akcesoria. Miałem go w górach, na Świnicy, na Kozim Wierchu, w Słowackim Raju, w Beskidzie Sądeckim zimą, Biorę go na marsze treningowe po "moim lesie" czyli wyprawy między 10-20 km. Mam do niego przytroczonych kilka zewnętrznych kieszeni i organizerów. Zmieniam organizację dodatkowych elementów co jakiś czas próbując znaleźć najlepsze rozwiązania. Były momenty, że chciałem się z nim rozstać! Jednak po "kłótni" wracaliśmy do siebie ;) Polecam go jako plecak heavy duty czyli wszędzie tam, gdzie cienki nylon nie wystarczy. Mój jest zrobiony z Cordury 1000D, za czym oczywiście idzie większa waga, ale i większa odporność i wytrzymałość. Teraz jest więcej opcji konfiguracyjnych niż w 2018 i może delikatnie bym coś zmienił, co nie zmienia faktu, że produkt ten wyróżnia się niesamowicie na tle konkurencji. Opcja korzystania z konfiguratora to jeden z najlepszych pomysłów, gdyż większość rzeczy kupujemy "na gotowe". Tutaj mamy niebagatelny plus. Podsumowanie: duża wytrzymałość na warunki zewnętrzne, ergonomia, funkcjonalność, możliwość konfiguracji, dużo miejsca na troczenie dodatkowych kieszeni i zasobników, na co dzień i do lasu i w góry. Nie napiszę o wadach lecz może o lekkim dyskomforcie: waga (coś za coś), więcej opcji konfiguratora teraz niż wcześniej i...i to tyle. Z czystym sumieniem polecam ten produkt, bo to kawał solidnej roboty!

  • Produkty z Baribala kupuję od kilku lat i ciągle muszę powielać powszechnie głoszone tutaj opinie tzn. bardzo dobre wykonanie, szycie, użyte materiały itd. Podobnie jest w tym przypadku. Tutaj jednak poprzeczka została troszkę wyżej zawieszona, gdyż zamówiłem plecak o 10 cm wyższy niż w standardzie. Było to spowodowane moim wysokim wzrostem (195cm) i w celu prawidłowego wykorzystania pasa biodrowego. Trzeba mieć na uwadze, że o ile modyfikacja plecaka o dodatkową kieszeń, organizer, molle pasy itp. jest dodatkowym doszyciem jakiegoś elementu, o tyle zwiększenie wysokości plecaka wymaga przeprojektowania całego plecaka, który nie jest już zgodny ze standardowym szablonem. Mimo to po szybkiej konsultacji Baribal bez problemu zgodził się na taką modyfikację + oczywiście kilka innych standardowych. Jednak nawet te teoretycznie standardowe, przy zwiększonej wysokości, też wymagają dodatkowego zachodu. Ostatecznie przyszedł do mnie wielki, wysoki plecak, tradycyjnie bardzo dobrze uszyty i wykonany. A po założeniu plecaka, mimo mojego wysokiego wzrostu, pas biodrowy jest wreszcie tam gdzie być powinien czyli na wysokości pasa biodrowego, a nie jak w przypadku dotychczasowych plecaków na wysokości pępka czy wyżej. Jestem naprawdę pełen uznania dla firmy za trzymanie poziomu i szycie produktów wysokiej jakości, ale przede wszystkim za możliwości modyfikacji i to nie tylko tych oferowanych w standardzie, ale nawet tych wymyślonych przez klienta. To pozwala na stworzenie produktu idealnego pod określone wymagania, a do tego czyni taki produkt w jakimś stopniu produktem indywidualnym. Nie znam innej firmy, która oferuje takie możliwości, a do tego przy zachowaniu tak wysokiej jakości. Wielkie gratulacje !!!

Baribal Poland

Szyjemy w Polsce

BaribalPoland – zajmujemy się produkcją sprzętu taktycznego, wyprawowego i codziennego użytku. W naszej ofercie znajdują się plecaki, nerki, organizery EDC, oporządzenie dla entuzjastów strzelectwa, rozbudowana linia kieszeni Cargo oraz liczne akcesoria. Stale rozwijamy naszą ofertę o nowe projekty oraz kolory i kamuflaże. Dla miłośników krawiectwa mamy szeroki asortyment materiałów do szycia własnego sprzętu.

W naszym sklepie możesz zamówić produkt dostosowany do Twoich potrzeb - wystarczy kilka kliknięć w konfiguratorze, by zaprojektować swój sprzęt. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne oraz pasje i doświadczenie, dlatego oferujemy na nasze produkty dożywotnią gwarancję. Zwracamy szczególną uwagę na każdy detal i poświęcamy temu dużo czasu. Jesteśmy dumni z każdego uszytego produktu.

Innowacyjny konfigurator
Innowacyjny konfigurator
Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja
Dbałość o każdy detal
Dbałość o każdy detal
Zespół pasjonatów
Zespół pasjonatów
Szyjemy specjalnie dla Ciebie
Szyjemy specjalnie dla Ciebie

Sklepy partnerskie

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo