Bg
Innowacyjny konfigurator

Skonfiguruj sam swój produkt

Zaprojektuj swój produkt!

Sklep BaribalPoland pozwala zaprojektować organizer, nerkę, ładownicę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji. Specjalnie opracowany konfigurator pozwala na wprowadzanie licznych zmian w oferowanych przez nas produktach. Co możesz zmienić? Niemalże wszystko! Zacznij od kolorów - jest to element niezbędny w każdym produkcie. Wybierasz kolor tkanin oraz dodatków i wykończenia - mieszaj kolory jak Ci się podoba! W kolejnych częściach konfiguratora możesz zmieniać poszczególne segmenty produktów, a jeśli nie znajdziesz interesującej Cię opcji - napisz do nas, dodamy ją dla Ciebie. Pamiętaj, że swoje zmiany opierasz na naszym projekcie, nie tworzysz produktu od zera!

Opinie naszych klientów

 • Na przestrzeni lat kupiłem już wiele produktów od Baribala, ten jest następny. Jak zawsze perfekcyjna jakość wykonania, w dodatku przesyłka przyszła o wiele szybciej niż się spodziewałem. Kolejny produkt, jaki za jakiś czas będę kupował, również z pewnością zamówię u Baribala. Nie widzę sensu zamawiania gdzie indziej :).

 • Fantastyczna jakość wykonania i przemyślana konstrukcja! Nerka jest dość duża, a w pełni załadowana mocno odstaje - oczywiście nie jest to wada, ale należy mieć na uwadze, że nie ukryjemy jej pod ubraniem. Ciekawą cechą jest design, będący gdzieś na krawędzi cywilnie wyglądających sprzętów "low profile" i produktów typowo taktycznych. W sferze wizualnej Twinner jest zdecydowanie uniwersalny, można nawet powiedzieć że charakteryzuje się pewną elegancją. Bardzo praktyczne jest zastosowanie oprócz kieszeni głównej organizera - można w nim z łatwością opanować swój ekwipunek - bez problemu mieści się w nim latarka z zapasowym ogniwem, folder, multitool, itp. W jednej z dwóch zamówionych nerek od dołu dodałem shockcord - oprócz oczywistego zastosowania (rękawiczki, niewielka butelka itp) mocuje tam nieco większą latarkę, co przydaje się w poruszaniu się grupą - w przeciwieństwie do czołówki nie świecę towarzyszom po oczach. Więcej wniosków - po dłuższym użytkowaniu. Produkt w 200% warty polecenia, jakość najwyższa!

 • Nerkę zakupiłem kilka miesięcy temu i długo zastanawiałem się czy wybrać wersję mini czy dużą. Wybór padł na Dużą Nerkę. Szukałem produktu , który nie rozpruje się po kilku dniach , po kilku miesiącach noszenia nie widać śladu użytkowania , a nerkę codziennie nosiłem na plażę gdzie przez kilka godzin leżała na piasku. Nerka jest bardzo wygodna w codziennym noszeniu. Wybór na zakup kolejnego produktu ( nerki) padł po zakupie ok. 2 lata temu portfela Weles. Bardzo byłem zadowolony z jakości wykonania oraz to co najważniejsze Made in Poland. Sama nerka nie jest taka bardzo duża ale bardzo dużo potrafi zmieścić. Ja noszę tam bardzo rozbudowany zestaw EDC i wszystko się mieści. Jeśli chodzi o podatność na warunki atmosferyczne to nerka zdała egzamin podczas noszenia jak padał deszcz , a ja nie dokupiłem zamków bryzgoszczelnych.
  Plusy :
  - świetne wykonanie
  -wygoda użytkowania
  - pojemność
  Wady:
  Niby każdy produkt ma zalety i wady ale ja w tym produkcie nie widzę żadnych wad. Jeśli szukacie dobrej jakości produktu to gorąco polecam.

Baribal Poland

Szyjemy w Polsce

BaribalPoland – zajmujemy się produkcją sprzętu taktycznego, wyprawowego i codziennego użytku. W naszej ofercie znajdują się plecaki, nerki, organizery EDC, oporządzenie dla entuzjastów strzelectwa, rozbudowana linia kieszeni Cargo oraz liczne akcesoria. Stale rozwijamy naszą ofertę o nowe projekty oraz kolory i kamuflaże. Dla miłośników krawiectwa mamy szeroki asortyment materiałów do szycia własnego sprzętu.

W naszym sklepie możesz zamówić produkt dostosowany do Twoich potrzeb - wystarczy kilka kliknięć w konfiguratorze, by zaprojektować swój sprzęt. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne oraz pasje i doświadczenie, dlatego oferujemy na nasze produkty dożywotnią gwarancję. Zwracamy szczególną uwagę na każdy detal i poświęcamy temu dużo czasu. Jesteśmy dumni z każdego uszytego produktu.

Innowacyjny konfigurator
Innowacyjny konfigurator
Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja
Dbałość o każdy detal
Dbałość o każdy detal
Zespół pasjonatów
Zespół pasjonatów
Szyjemy specjalnie dla Ciebie
Szyjemy specjalnie dla Ciebie

Sklepy partnerskie

© Baribal Poland 2020 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo