Taktyczna siatka na zakupy UltraLite OLIWKA

Cechy produktu
  • Szerokość - 53cm
  • Wysokość - 47cm
  • Waga - 35g (38g z pokrowcem)
Cena:

89,00 zł

Wysyłka od ręki!

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

10 Przedmioty

Pojemna i zarazem ultra kompaktowa siatka zakupowa wykonana z nowoczesnej i wytrzymałej tkaniny nylonowej o ekstremalnie niskiej wadze 45g/m2 dzięki czemu sama siatka waży zaledwie 35g i po spakowaniu jest o połowę mniejsza od paczki chusteczek. Najlepsze materiały sprawiają, że mimo cienkiego materiału jest to nieprzeciętnie mocna siatka na zakupy, a jej rozmiar zapewnia większą pojemność od większości siatek, czy reklamówek. Spód siatki nie jest łączony, a konstrukcja wykonana z 1 kawałka materiału zapewnia bardzo dużą wytrzymałość.

Siatka noszona codziennie przy sobie oszczędza nam ciągłego kupowania kolejnych plastikowych siatek, a jakość bije na głowe inne materiałowe siatki od których jest również większa. Na ogół mieści wypchany po brzegi koszyk zakupowy, a co najważniejsze bez obaw utrzyma 10kg ciężar.

W komplecie znajduje się pokrowiec odpowiednich rozmiarów zamykany na rzep Alfatex® marki VELCRO®. Siatkę należy składać, aby zajmowała minimum miejsca i była jak najcieńsza po spakowaniu.

KOLOR: OLIWKA

Oceny produktu
5/5

Polecam

Cena nieco zbyt wysoka ale jakość taka do jakiej przyzwyczaił nas Baribal. Materiał sprawia wrażenie , że utrzyma słonia a pojemność torby jest większa niż wskazują jej wymiary.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo