O nas

BaribalPoland – zajmujemy się produkcją sprzętu taktycznego, wyprawowego i codziennego użytku. W naszej ofercie znajdują się torby typu Nerka, organizery EDC, oporządzenie dla entuzjastów strzelectwa, rozbudowana linia kieszeni Cargo oraz liczne akcesoria. Stale rozwijamy naszą ofertę o nowe projekty oraz kolory i kamuflaże. Dla miłośników krawiectwa mamy szeroki asortyment materiałów do szycia własnego sprzętu.

Za główny cel stawiamy sobie najwyższą jakość produktów, zarówno pod względem wykonania, jak i doboru materiałów. Każdy nasz produkt powstaje z myślą o wymagającym kliencie, chcącym wspierać polską gospodarkę, dlatego w naszych projektach wdrażane są tylko praktyczne rozwiązania, a selektywnie dobierane materiały w znacznej części pochodzą od polskich producentów.

Wiedząc jak zróżnicowane są potrzeby klientów, za pomocą niniejszego sklepu, dajemy możliwość własnego skonfigurowania produktu w oparciu o nasze obecne projekty. Chcemy, by każdy cieszył się sprzętem najlepiej dopasowanym do własnych potrzeb. Nasz innowacyjny konfigurator jest unikatowym rozwiązaniem dostępnym na rynku EDC i krawiectwa taktycznego, pozwalający na szybkie i łatwe dostosowanie produktu do jego przeznaczenia.

Dzięki doświadczonej kadrze i wysoce nowoczesnej pracowni krawieckiej możemy być dumni z wykonanych produktów, cieszących się bardzo dobrą opinią wśród wymagających użytkowników. Nasze produkty zyskały uznanie wśród pasjonatów i funkcjonariuszy służb specjalnych, wojska, policji, ratowników medycznych, instruktorów strzelectwa, myśliwych, kontraktorów i szerokiego grona miłośników wypraw, bushcraftu, survivalu – zachęcamy do zapoznania się z licznymi recenzjami, filmikami i zdjęciami od użytkowników,  które z łatwością można znaleźć w Internecie.

Innowacyjny konfigurator
Innowacyjny konfigurator
Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja
Dbałość o każdy detal
Dbałość o każdy detal
Zespół pasjonatów
Zespół pasjonatów
Szyjemy specjalnie dla Ciebie
Szyjemy specjalnie dla Ciebie


© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo