25m - Taśma rzep pętelka 25mm Velcro ® Brand czarny ROLKA

Cechy produktu
  • Szerokość - 25mm
  • Długość - 25m
  • Kolor - czarny
  • Strona rzepa - pętelka
Cena:

120,00 zł

96,00 zł

-20%

Towar na zamówienie, dostawa do 10 dni roboczych

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Cała rolka 25m rzepa Velcro pętelki w kolorze czarnym.

Nasz dystrybutor dostarcza najlepsze produkty światowego lidera w produkcji rzepów - czyli rzepy Velcro Brand tape. Rzepy spełniają najwyższe normy ISO 9001. Charakteryzują się trwałością, odpornością na pranie oraz siłą połączenia i spójnością haczyków. Tkane są z poliamidu i wykorzystywane w produktach o najwyższej jakości, w tym w wyczynowym sprzęcie turystycznym, sprzęcie wojskowym, sprzęcie wspinaczkowym itp.

Jest to najwyższej jakości rzep Velcro, nie jest to ekologiczna wersja Velcro, która jest kilkukrotnie tańsza, wykonana z pozostałości produkcyjnych. Kupując u nas masz pewność, że otrzymany rzep jest pełnowartościowym i najwyższej jakości produktem, pochodzącym od autoryzowanego dystrybutor Velcro

Zużycie oferowanego rzepa po 10 000 cykli, tj. złączeń i rozłączeń wynosi jedynie 50%!

Kolor rzepa zachowuje trwałość po praniu na mokro, sucho, przy tarciu, poceniu. Rzep odporny na światło, wodę oraz morską wodę.

Cena za 1 opakowanie rzepa zawierające 25mb - pętelki Velcro szerokości 25mm (1inch), czyli jednej strony rzepa, druga - haczyk Velcro dostępna jest oddzielnie w naszym sklepie. Przy zakupie większej ilości opakowań można uzyskać rabat na rzepy Velcro. Dostępne szerokości to 25mm, 38mm, 50mm oryginalnych rzepów Velcro.

UWAGA! Cena za całe opakowanie zawiera wliczony rabat i nie łączy się on z innymi rabatami dostępnymi w sklepie. Jeśli zostanie doliczony dodatkowy rabat w koszyku i zamówienie zostanie złożone - rabat zostanie przez nas usunięty!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również

© Baribal Poland 2023 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo