Taktyczna kamizelka PC Warmen

570,00 zł

 • WZ.93 Cordura® 1000D WZ.93 Cordura® 1000D
 • USA Pencott Greenzone® Nylon 500D USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 • Ranger Green Cordura® 500D
 • Ranger Green Cordura® 1000D
 • A-TACS FG Cordura® 500D A-TACS FG Cordura® 500D
 • Ranger Green
 • szary/czarne siatki szary/czarne siatki
 • czerwony z czarnymi elementami czerwony z czarnymi elementami
 • Klapa z ładownicami na 3 magazynki zamiast panelu MOLLE +79pln Klapa z ładownicami na 3 magazynki zamiast panelu MOLLE +79pln
 • Atrapy płyt SAPI M ze sztywnej pianki +60pln Atrapy płyt SAPI M ze sztywnej pianki +60pln
 • Atrapy płyt SAPI L ze sztywnej pianki +70pln Atrapy płyt SAPI L ze sztywnej pianki +70pln
 • Narzepka GITD oczy +20pln Narzepka GITD oczy +20pln
 • Taśmy MOLLE wykonane z Cordury w kamuflażu +50pln Taśmy MOLLE wykonane z Cordury w kamuflażu +50pln
 • Powiększenie do SAPI XL i obowdu w klatce do 145cm +150pln Powiększenie do SAPI XL i obowdu w klatce do 145cm +150pln
 • Taktyczna narzepka Baribal +11pln Taktyczna narzepka Baribal +11pln
 • Narzepka PCV 'flaga z orłem' oliwka +22pln Narzepka PCV 'flaga z orłem' oliwka +22pln
 • Cordura z pianką - standardowy Cordura z pianką - standardowy
 • Siatka Siatka

Sztuk: - +


Taktyczna kamizelka PC Warmen

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Ranger Green Cordura® 1000D
 
 
Ranger Green Cordura® 500D
 
 
Czarny Cordura® 1000D
 
 
Czarny Cordura® 500D
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote) Cordura® 1000D
 
Szary Cordura® 1000D
Szary Cordura® 1000D
 
WZ.93 Cordura® 1000D
WZ.93 Cordura® 1000D
 
Multicam Cordura® 1000D
Multicam Cordura® 1000D
 
Multicam Tropic Cordura® 500D
Multicam Tropic Cordura® 500D
 
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 
Pencott Badlands Cordura® 500D
Pencott Badlands Cordura® 500D
 
A-TACS FG Cordura® 500D
A-TACS FG Cordura® 500D
 
 
Czerwony Cordura 1000D
 
 
Granatowy Cordura 1000D
 
Wybierz kolor dodatków i wykończenia
 
Ranger Green
 
 
Czarny
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 
szary/czarne siatki
szary/czarne siatki
 
czerwony z czarnymi elementami
czerwony z czarnymi elementami
 
granatowy
granatowy
 
Przód
Klapa z ładownicami na 3 magazynki zamiast panelu MOLLE +79pln
Klapa z ładownicami na 3 magazynki zamiast panelu MOLLE +79pln
 
 
Środek
Atrapy płyt SAPI M ze sztywnej pianki +60pln
Atrapy płyt SAPI M ze sztywnej pianki +60pln
 
 
Atrapy płyt SAPI L ze sztywnej pianki +70pln
Atrapy płyt SAPI L ze sztywnej pianki +70pln
 
 
Inne
Narzepka GITD oczy +20pln
Narzepka GITD oczy +20pln
 
 
Taśmy MOLLE wykonane z Cordury w kamuflażu +50pln
Taśmy MOLLE wykonane z Cordury w kamuflażu +50pln
 
 
Powiększenie do SAPI XL i obowdu w klatce do 145cm +150pln
Powiększenie do SAPI XL i obowdu w klatce do 145cm +150pln
 
 
Taktyczna narzepka Baribal +11pln
Taktyczna narzepka Baribal +11pln
 
 
Narzepka PCV 'flaga z orłem' oliwka +22pln
Narzepka PCV 'flaga z orłem' oliwka +22pln
 
 
Bok kamizelki
Cordura z pianką - standardowy
Cordura z pianką - standardowy
 
Siatka
Siatka
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Kamizelka Warmen Plate Carrier Baribal, czy też tzw. noszak płyt to niezwykle wszechstronna i rozwojowa baza do budowy głównej linii oporządzenia taktycznego. Zapewnia komfortowe noszenie balistyki oraz dodatkowego wyposażenia. Konstrukcja kamizelki dopasowana jest do płyt typu SAPI lub podobnych, ale to co ją wyróżnia to kompatybilność z płytami w rozmiarze zarówno M jak i L, równocześnie bez konieczności dodatkowego stabilizowania ich wewnątrz kieszeni. Wymienne panele przednie, tylne, boczne oraz system szelek i poduszek dają nieograniczone możliwości personalizacji kamizelki dopasowując ją do użytkownika i konkretnego przeznaczenia, czy typu misji.

Oryginalnym elementem są uszy, za które zakładane są szelki, a zarazem doskonały punkt mocowania, czy chwytu do ewakuacji, ale ich najważniejszą zaletą jest dopasowanie kąta szelek do postury operatora idealnie rozkładając wagę oporządzenia na ramionach. Do podstawowych szelek zakładanych i regulowanych za pomocą solidnej taśmy rzep mamy do dyspozycji szersze poduszki z dość sztywnego, ale wystarczająco miękkiego wypełnienia i siatki dystansowej od strony ciała. Pady są na tyle długie, że obejmują użytkownika z przodu, na ramionach i kończąc na plecach. Dzięki temu mamy możliwość zablokowania pożądanego kąta ustawienia szelek, a co ważniejsze tworzymy dystans między kamizelką, a ciałem umożliwiając ruch powietrza i znacznie wydajniejsze chłodzenie organizmu przez odparowywanie potu. Dystans jest niewielki, bo zaledwie kilku milimetrowy przez co nie ogranicza mobilności. Proste naramienniki dają możliwość poprowadzenia rurki, czy anten, a dodatkowe pętelki z taśmy rzep dodatkowo rozbudowują tą funkcje. Rzep można rozpiąć i z łatwością przyczepić rurkę bez konieczności jej przeciągania przez pętle. Krawędzie poduszek obszyte są śliską i przyjemną w kontakcie ze skórą taśmą lamówkową. Poduszka pod szelki kamizelki mocowana jest z przodu na rzep, a z tyłu za pomocą szlufki, dzięki czemu podczas luzowania szelek również poduszki dopasowują się do ich długości bez konieczności zdjęcia kamizelki i przepięcia poduszki z tyłu kamizelki.

Kamizelka od strony ciała pokryta jest w całości przyjemnym w dotyku materiałem welurowym umożliwiającym przyczepienie taśm rzep haczyk dając nieograniczone możliwości aranżacji i dopasowania poduszek do indywidualnego układu kostnego i budowy ciała. Również znaczna powierzchnia przedniej i tylnej części kamizelki pokryta jest tym materiałem, pozwalając użytkownikowi w prosty i szybki sposób na zmianę wymiennych paneli, co z natury byłoby bardzo trudne przy użyciu standardowego rzepu, którego siła połączenia jest znacznie większa i wymuszałaby od użytkownika niepotrzebną walkę z oporządzeniem. Dzięki rozsądnemu umiejscowieniu rzepów i patek, po zabezpieczeniu paneli całość jest bardzo zwarta i niskoprofilowa, a cała zewnętrzna część kamizelki zakryta Cordurą maksymalnie zabezpieczając mniej wytrzymałe elementy przed uszkodzeniem.

Ukryte patki do mocowania paneli przednich i tylnych znajdują się na obu stronach kamizelki, które w praktyce różnią się wyłącznie chowanym chwytem do ewakuacji. Dzięki temu mamy możliwość rozbudowy nie tylko przedniej części o panele na magazynki, czy organizery, ale również na tylnej części panele Cargo, ładownice na granaty, czy zintegrowane plecaczki na wkłady z wodą. Wysokie umiejscowienie patek generuje dużą powierzchnię do zagospodarowania, a w przypadku klapy przedniej, ułatwiony dostęp do regulacji pasów bocznych. W standardzie do kamizelki dołączone są panele z taśmami MOLLE. Z przodu 3 taśmy odpowiednio obniżone pasujące zarówno do płyt M jak i L, dodatkowo obszyte taśmą rzep pętelka dzięki czemu umożliwia to szybkie zapięcie boków kamizelki bez dodatkowych ładownic nie otwierając klapy, co jest niezwykle przydatne korzystając z kamizelki na treningach wydolnościowych typu crossfit. Kamizelka z uwagi na świetne dopasowanie i wysoki komfort idealnie nadaje się do tego typu zastosowań. Na rynku dostępne są specjalne atrapy płyt SAPI zwiększających trudność naszych treningów.

Cummerbund w wersji z Cordury jest wypełniony i usztywniony bardzo komfortową pianką EVA o niewielkiej grubości zapewniając wysoki komfort. Ułatwione jest również znalezienie pasa przy jego zakładaniu ze względu na większą sztywność. Od strony ciała, podobnie jak sama kamizelka, obszyty jest przyjemnym w dotyku welurem, który umożliwia rozbudowę o dodatkowe kieszenie na płyty boczne, odpowiednie ładownice lub poduszki mocowane na rzep haczyk. Co bardzo istotne, w obu częściach pasa zastosowaliśmy wstawkę z gumy, która zapewnia elastyczną prace całej kamizelki wraz z oddechem i pozycją operatora. Natomiast brak wystających elementów i niskoprofilowa konstrukcja zapewniają pełną swobodę ruchu. Mocowanie i regulacja po obu stronach kamizelki zapewnia szeroki zakres regulacji w prosty i intuicyjny sposób pozostając idealnie płasko pod zakrywającą je klapą na tylnej i przedniej części kamizelki.

Specjalny krój i niebanalne rozwiązania techniczne zapewniają idealne dopasowanie kamizelki zarówno przy płytach w rozmiarze M jak i L. Umożliwia to kombinacje większej płyty na plecach i mniejszej z przodu, zapewniającej szerszy zakres ruchu i więcej miejsca na kolbę broni przy składaniu się do strzału. Brak klamer nadaje doskonale płaską powierzchnię dopasowaną do kształtu płyty.

Kamizelka powinna pasować na przeciętną osobę noszącą rozmiar S-XL. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Możemy wykonać szelki oraz boki innej długości.

Standardowo szelki mają długość regulowaną w zakresie 20-33cm, natomiast boki pasują na obwód w talii 70-118cm.

Cechy produktu:

 • Szerokość - 28,5cm na płasko
 • Wysokość - 35cm na płasko
 • Cena za - Komplet
 • Waga - 995g

Oceny produktu 5 / 5

Rater: 
Grade: 

Bardzo Fajna kamizelka

Korzystam z kamizelki od ok. miesiąca z panelami balistycznymi oraz kieszeniami i ładownicami od Baribala i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Kamizelka wygodna nie ciąży przy 8h służby. Jedyne czego mi brakuje w kamizelce to system Rapid Open Connector, który umożliwiał by odpinanie cummerbandów bez odpinania rzepa. Oprócz tego nie mam innych zastrzeżeń. Zobaczymy jak będzie się spisywać w dłuższym użytkowaniu

Rater: 
Grade: 

Nic dodać, nic ująć

PC od Baribala jest bardzo wygodna, dzięki zastosowaniu velcro istnieje możliwość dopasowania każdej długości i kąta ułożenia wszystkich elementów kamizelki. Dzięki zastosowanym comfort padom jest bardzo wygodna. Ciorana na poligonie w lesie i budynkach - wad nie stwierdzono :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Taktyczna kamizelka PC Warmen

Taktyczna kamizelka PC Warmen

Kompletna kamizelka taktyczna Plate Carrier na płyty SAPI M i L wraz z szelkami, poduszkami i pasem bocznym.