Oddychający cummerbund z siatki do kamizelki Warmen

Cechy produktu
  • Długość - 54cm
  • Wysokość - 15cm
Cena:

139,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Średni czas realizacji podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Wymienny cummerbund z klamrami do szybkiego wypięcia firmy 2M (Due Emme). Zaprojektowany i dopasowany do kamizelki PC Warmen, którą można znaleźć w naszej ofercie. Cummerbund z niniejszej oferty różni się jedynie wszytymi kamrami szybkowyczepnymi od standardowego cummerbunda w kamizelce Warmen. Z racji, że oferowane klamry są od jakiegoś czasu jako opcja do kamizelki - oferujemy tym, którzy zakupili kamizelkę w wersji standardowej, możliwość dodania do posiadanej kamizelki nowej opcji jaką są klamry szybowyczepne wraz z nowym cummerbundem. Opcja w konfiguratorze kamizelki Warmen dotyczy klamer szybowyczepnych nie tylko w cummerbundzie, ale i w szelkach - jednakże tylko cummerbund można bez problemu wymienić na nowy.

Cummerbund można zamówić w wersji standardowej - z Cordury lub jako opcja - z oddychające siatki. W wersji z siatki cummerband wykonany jest z 2 warstw mocnej i wytrzymałej siatki o dużej gęstości, która dzięki otworom umozliwia lepszą cyrkulację powietrza i oddychalność. Z zewnątrz znajdują się taśmy MOLLE, natomiast od wewnątrz taśmy rzep pętelka Alfatex® marki VELCRO® pod taśmami, czyli tam gdzie przepływ powietrza i tak jest ograniczony. Dzięki temu ułatwione jest również znalezienie pasa przy jego zakładaniu z uwagi na większą sztywność. Taśmy rzep pętelka Alfatex® marki VELCRO® od strony ciała umożliwiają również rozbudowę o dodatkowe kieszenie na płyty boczne, odpowiednie ładownice lub poduszki mocowane na rzep haczyk Alfatex® marki VELCRO®. Co bardzo istotne, w obu częściach pasa (od przodu i tyłu użytkownika) zastosowaliśmy wstawkę z gumy, która zapewnia elastyczną pracę całej kamizelki wraz z oddechem i pozycją operatora. Natomiast brak wystających elementów i niskoprofilowa konstrukcja zapewniają pełną swobodę ruchu. Mocowanie na rzep Alfatex® marki VELCRO® i regulacja długości przez elastyczną gumę po obu stronach kamizelki zapewnia szeroki zakres regulacji obwodu w prosty i intuicyjny sposób pozostając przy tym schowanym idealnie płasko pod zakrywającą je klapą na tylnej i przedniej części kamizelki.

Uwaga! Kamizelka Warmen posiada w standardzie cummerbund i nie ma konieczności dokupowania go oddzielnie!

W komplecie znajdują się 2 sztuki - lewa i prawa.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Ranger Green Cordura® 1000D
 
 
 
Czarny Cordura® 1000D
 
 
 
Granatowy Cordura 1000D
 
Inne
Długość cummerbunda zmniejszona o 4cm/1 komórkę molle (zmniejsza obwód o 8cm)
 
Długość cummerbunda zmniejszona o 4cm/1 komórkę molle (zmniejsza obwód o 8cm)
[+ 12,20 zł]
Długość cummerbunda zmniejszona o 8cm/2 komórki molle (zmniejsza obwód o 16cm)
 
Długość cummerbunda zmniejszona o 8cm/2 komórki molle (zmniejsza obwód o 16cm)
[+ 12,20 zł]
Szybkowyczepne klamry 2M ROC o wytrzymałości 110kg
 
Szybkowyczepne klamry 2M ROC o wytrzymałości 110kg
[+ 40,65 zł]
Długość cummerbunda zwiększona o 8cm/2 komórkę molle (zwiększa obwód o 16cm)
 
Długość cummerbunda zwiększona o 8cm/2 komórkę molle (zwiększa obwód o 16cm)
[+ 6,50 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo