Kieszeń Cargo 7x5

Cechy produktu
  • Szerokość - 28cm
  • Wysokość - 23cm
Cena:

105,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Czas realizacji 3-5 dni roboczych

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Prosta kieszeń Cargo do ogólnego użytku, zamykana na zamek błyskawiczny. Wnętrze kieszeni jest puste, co umożliwia wprowadzenie dodatkowych modyfikacji według własnych potrzeb.  Wysokość ładownicy została dopasowana do ilości taśm w systemie M.O.L.L.E. W komplecie znajdują się troki montażowe.

Zastosowane materiały:

  • zamki YKK (zamki bryzgoszczelne w konfiguratorze nie są zamkami YKK)
  • rzepy Velcro / Fastfix
  • cordura 1100D, 1000D, 560D - w zależności od wyboru
  • taśmy Pasamon

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wszystkie produkty posiadające z tyłu taśmy do mocowania w systemie M.O.L.L.E. mają zaznaczoną domyślnie w konfiguratorze opcję "Montaż: bez troków montażowych". Co ona oznacza? Akcesoria, przy pomocy których możliwy jest montaż w systemie molle należy dobrać oddzielnie, wedle preferencji. Nie każdy będzie nosił produkt przytroczony przez molle, dlatego troki są jedynie opcją. Poniżej omówienie każdej z nich.

Montaż: bez troków montażowych

Jest to opcja standardowo zaznaczona dla każdej ładownicy posiadającej z tyłu taśmy molle. Nie oznacza ona, że produkt nie będzie posiadał taśm do mocowania w systemie molle wszytych w produkt, a jedynie to, że nie będzie dołączonych troków do produktu, za pomocą których można zamontować ładownicę w systemie molle. Jeśli nie chcesz tych taśm przyszytych do produktu (widocznych jak na zdjęciu obok) musisz zaznaczyć w konfiguratorze opcję "Tył: bez taśm molle"

Montaż: trok montażowy 

Troki montażowe można zamawiać w różnej ilości, dopasowanej do ładownicy, stąd nie zawsze w każdym produkcie będzie dostępna większa ilość troków - jeśli ładownica ma tylko 1 kolumnę taśm molle, to nie jest potrzebna większa ilość troków. Jeśli potrzebujesz więcej troków, bo chcesz dokupić do innej ładownicy - w naszym sklepie bez problemu znajdziesz troki jako oddzielnie wystawiony produkt.

Podobnie jest z długością troków - do różnych produktów mogą pasować różne troki. Ich długość w konfiguratorze dopasowana jest do ładownicy, więc nie musisz się obawiać, że wybierzesz niepasujące troki. Jednakże jeśli wprowadzasz zmiany przez konfigurator w tylnej części ładownicy - ilość taśm, a co za tym idzie - długość potrzebnych troków może się zmienić. W takich sytuacjach dopasowujemy rozmiar troków do danego produktu.

Trok montażowy wykonany jest z taśmy polipropylenowej o szerokości 25mm i zakończony regulatorem ITW Nexus. Troki te dostępne są tylko w dwóch kolorach - czarnym oraz oliwkowym i przy produktach w innych kolorach, czy kamuflażach - wysyłamy troki bardziej pasujące do produktu.

Uwaga! Jeśli chcesz używać ładownicy przytroczonej na molle to nie rezygnuj z taśm z tyłu ładownicy! W przeciwnym razie nie będzie możliwości zamontowania produktu na trokach.

Trok montażowy krótki 3" / 2 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 3 taśmy o szerokości 2,5cm (stąd 3") lub 2 taśmy w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 3" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. Mini Nerka EDC, organizer Mikrog, szybka pistoletowa krótka i długa, ładownice z klapką na magazynek pistoletowy lub na gaz, ładownice na multitoole i wszystkie Cargo o wysokości 2 molle, czyli Cargo 2x2, 3x2, 4x2 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie lub potrójnie większej ilości w przypadku odpowiednio wyższych produktów, czyli 4 troki do Cargo 2x4.

Trok montażowy długi 5" / 3 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 5 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 5") lub 3 taśmy w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 5" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. nerka Baribal, apteczka w wersji zwykłej i zrywanej, organizer Mini EDC, duży organizer EDC, ładownice na magazynki długie i wszystkie Cargo o wysokości 3 molle, czyli Cargo 2x3, 3x3, 4x3 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów, czyli 4 troki do Cargo 2x6.

Trok montażowy długi 7" / 4 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 7 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 7") lub 4 taśmy w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 7" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. pokrowiec na piłę, ładownica Cargo na butelkę Nalgene i wszystkie Cargo o wysokości 4 molle, czyli Cargo 2x4, 3x4, 4x4 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów.

Trok montażowy długi 9" / 5 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 9 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 9") lub 5 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 9" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. ładownica Cargo na butelkę Klean Kanteen 1182ml i wszystkie Cargo o wysokości 5 molle, czyli Cargo 2x5, 3x5, 4x5 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów.

Trok montażowy długi 11" / 6 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 11 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 11") lub 6 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 11" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. ładownica Cargo na butelkę PET 1,5l i wszystkie Cargo o wysokości 6 molle, czyli Cargo 2x6, 3x6, 4x6 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów.

Trok montażowy długi 13" / 7 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 13 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 11") lub 7 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 13" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to tylko kieszenie Cargo o wysokości 7 molle, czyli Cargo 3x7, 4x7, itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów - jeśli faktycznie takie posiadasz taką wysoką ładownicę.


Trok montażowy długi 15" / 8 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 15 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 15") lub 8 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 15" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to tylko kieszenie Cargo o wysokości 8 molle, czyli Cargo 3x8, 4x8, itd. Taka wysokość ładownic nie jest zbyt częsta, ale czasem się trafia.

Montaż: uchwyt z rzepem

Uchwyt z rzepem jest świetnym sposobem na szybki i łatwy montaż ładownicy na pasku do spodni, czy pasku na ramię. Montaż ładownicy do panelu z taśmami molle przy pomocy tych uchwytów również jest możliwy, ale trudny w wykonaniu. Uchwyt należy przełożyć przez dwie taśmy znajdujące się z tyłu ładownicy, przyłożyć pasek i zapiąć końce na rzep. Uchwyty będą pasować do pasów o szerokości do 50mm.

Montaż: klips do pasa ITW Nexus

Plastikowy klips ITW NEXUS Beltclip służy do wygodnego zakładania ładownicy na pasku. W tym celu należy założyć jego zatrzaskującą się cześć na 2 taśmach 25mm z tyłu ładownicy. Należy dobrze wybrać miejsce zatrzaśnięcia klipsa, gdyż jego rozłączenie może być niemożliwe bez uszkodzenia. Gdy klips jest już zamocowany na stałe w ładownicy możemy z łatwością zakładać ją na pasku i zdejmować. Bardzo wygodne rozwiązanie, ale mniej pewne od pozostałych, gdyż sztywna konstrukcja może zostać uszkodzona w przeciwieństwie do miękkich taśm.

Montaż: klips MOLLE SYSTEM 2M

Polimerowy klips  umożliwia wygodne i pewne mocowanie ładownic na taśmach w standardzie MOLLE. Materiał z którego został wykonany sprawia, że klips jest bardzo mocny i odporny na uszkodzenia. Po przepleceniu polimerowego troka przez taśm w standardowy sposób należy na końcu zabezpieczyć klips wsuwając jego końcówkę w zatrzask, który wyraźnym kliknięciem informuje o prawidłowym zapięciu MOLLE SYSTEM. Aby rozpiąć trok należy podważyć zadzior blokujący końcówkę i rozpleść z taśm. Rozwiązanie wygodniejsze od troczków montażowych z taśmy, ale nie dające możliwości ściągnięcia troczka i wybrania luzu dla większej stabilności w przeciwieństwie do nich.
Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
 
Ranger Green Cordura® 1000D
 
 
 
Ranger Green Cordura® 500D
 
 
 
Czarny Cordura® 1000D
 
 
 
Czarny Cordura® 500D
 
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote) Cordura® 1000D
 
Szary Cordura® 1000D
 
Szary Cordura® 1000D
 
WZ.93 Cordura® 770D
 
WZ.93 Cordura® 770D
[+ 8,13 zł]
Multicam Cordura® 1000D
 
Multicam Cordura® 1000D
[+ 14,63 zł]
Multicam Tropic Cordura® 500D
 
Multicam Tropic Cordura® 500D
[+ 14,63 zł]
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 
Pencott Badlands Cordura® 500D
 
Pencott Badlands Cordura® 500D
[+ 14,63 zł]
A-TACS FG Cordura® 500D
 
A-TACS FG Cordura® 500D
[+ 14,63 zł]
 
 
Czerwony Cordura 1000D
 
 
 
Granatowy Cordura 1000D
 
Wybierz kolor dodatków i wykończenia
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czarny
 
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 
szary/czarne siatki
 
szary/czarne siatki
[+ 2,44 zł]
czerwony z czarnymi elementami
 
czerwony z czarnymi elementami
 
granatowy
 
granatowy
[+ 2,44 zł]
Montaż
bez troków montażowych
 
bez troków montażowych
 
2x trok montażowy 9" / 5 molle +14pln
 
2x trok montażowy 9" / 5 molle +14pln
[+ 11,38 zł]
4x trok montażowy 9" / 5 molle +28pln
 
4x trok montażowy 9" / 5 molle +28pln
[+ 22,76 zł]
Głębokość Cargo
 
Mini - 2cm
 
 
Slim - 5 cm
[- 4,88 zł]
 
Normal - 8cm
 
 
Fat - 11cm
[+ 3,25 zł]
 
Giga - 14cm
[+ 6,50 zł]
Przód
Pusty przód
 
Pusty przód
Pętelki z gumy +5pln
 
Pętelki z gumy +5pln
[+ 4,07 zł]
3 paski rzep na patche +12pln
 
3 paski rzep na patche +12pln
[+ 9,76 zł]
Płaska kieszeń z siatki +12pln
 
Płaska kieszeń z siatki +12pln
[+ 9,76 zł]
Shockcord na pętelkach +12pln
 
Shockcord na pętelkach +12pln
[+ 9,76 zł]
Kieszeń na zamek z organizerem +29pln
 
Kieszeń na zamek z organizerem +29pln
[+ 23,58 zł]
Wnętrze-przód
Płaska kieszeń z siatki +12pln
 
Płaska kieszeń z siatki +12pln
[+ 9,76 zł]
Kieszeń na zamek +15pln
 
Kieszeń na zamek +15pln
[+ 12,20 zł]
Panel rzep pętelka zamiast standardowej wersji +19pln
 
Panel rzep pętelka zamiast standardowej wersji +19pln
[+ 15,45 zł]
D-ring +5pln
 
D-ring +5pln
[+ 4,07 zł]
Pętelka z paracordu po prawej +5pln
 
Pętelka z paracordu po prawej +5pln
[+ 4,07 zł]
Pętelka z lamówki +5pln
 
Pętelka z lamówki +5pln
[+ 4,07 zł]
Haczyk na klucze +7pln
 
Haczyk na klucze +7pln
[+ 5,69 zł]
Organizer z gumy +10pln
 
Organizer z gumy +10pln
[+ 8,13 zł]
2 rzędy organizerów z gumy +18pln
 
2 rzędy organizerów z gumy +18pln
[+ 14,63 zł]
 
3 rzędy organizerów z gumy +24pln
[+ 19,51 zł]
Tył
Bez taśm molle
 
Bez taśm molle
Płaska kieszeń na zamek +15pln
 
Płaska kieszeń na zamek +15pln
[+ 12,20 zł]
Wnętrze-tył
Płaska kieszeń z siatki +12pln
 
Płaska kieszeń z siatki +12pln
[+ 9,76 zł]
Kieszeń na zamek +15pln
 
Kieszeń na zamek +15pln
[+ 12,20 zł]
Panel rzep pętelka zamiast standardowej wersji +19pln
 
Panel rzep pętelka zamiast standardowej wersji +19pln
[+ 15,45 zł]
D-ring +5pln
 
D-ring +5pln
[+ 4,07 zł]
Pętelka z paracordu po prawej +5pln
 
Pętelka z paracordu po prawej +5pln
[+ 4,07 zł]
Pętelka z lamówki +5pln
 
Pętelka z lamówki +5pln
[+ 4,07 zł]
Haczyk na klucze +7pln
 
Haczyk na klucze +7pln
[+ 5,69 zł]
Organizer z gumy +10pln
 
Organizer z gumy +10pln
[+ 8,13 zł]
2 rzędy organizerów z gumy +18pln
 
2 rzędy organizerów z gumy +18pln
[+ 14,63 zł]
 
3 rzędy organizerów z gumy +24pln
[+ 19,51 zł]
Bok
D-ringi po bokach +7pln
 
D-ringi po bokach +7pln
[+ 5,69 zł]
Gumosznurek po bokach +14pln
 
Gumosznurek po bokach +14pln
[+ 5,69 zł]
2 taśmy molle po bokach +14pln
 
2 taśmy molle po bokach +14pln
[+ 11,38 zł]
Dół
Bez otworu drenażowego
 
Bez otworu drenażowego
Gumosznurek na dole +12pln
 
Gumosznurek na dole +12pln
Taśmy molle na dole +13pln
 
Taśmy molle na dole +13pln
[+ 10,57 zł]
Zawias na dole +20pln
 
Zawias na dole +20pln
[+ 16,26 zł]
Inne
Zawieszki przy głównych suwakach  +16pln
 
Zawieszki przy głównych suwakach +16pln
[+ 6,50 zł]
Czaszki GITD przy głównych suwakach +4pln
 
Czaszki GITD przy głównych suwakach +4pln
[+ 3,25 zł]
Czaszki czarne-MAT przy głównych suwakach +4pln
 
Czaszki czarne-MAT przy głównych suwakach +4pln
[+ 3,25 zł]
Czaszki czarne-RED przy głównych suwakach +4pln
 
Czaszki czarne-RED przy głównych suwakach +4pln
[+ 3,25 zł]
Szycie czerwoną nicią +5pln
 
Szycie czerwoną nicią +5pln
[+ 4,07 zł]
Szycie niebieską nicią +5pln
 
Szycie niebieską nicią +5pln
[+ 4,07 zł]
Pas biodrowy 40mm wypinany +12pln
 
Pas biodrowy 40mm wypinany +12pln
[+ 9,76 zł]
Obszycie komory głównej welurem Coyote +19pln
 
Obszycie komory głównej welurem Coyote +19pln
[+ 15,45 zł]

© Baribal Poland 2020 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo