Klamra zatrzaskowa 50mm ITW Nexus - SR50

Numer seryjny: 

8,00 zł

  • Czarny

Sztuk: - +


Klamra zatrzaskowa 50mm ITW Nexus - SR50

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Czarny
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Klamra zatrzaskowa 50mm światowego lidera i wynalazcy klamer Fastex - ITW Nexus. Klamra jest najwyższej jakości, cechuje się płynnością działania, siłą zapięcia (trzymania) klamry oraz nadzwyczajną wytrzymałością zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach. Konstrukcja jest mocna i sztywna, nie odkształca się pod naciskiem. Specjalnie zaprojektowane prowadnice wewnątrz klamry ułatwiają wsunięcie drugiej części, a także umożliwiają zapinanie klamry nawet kiedy zostanie ułamane jedno jej skrzydełko. Klamra jest jednostronnie regulowana, a widoczne ząbki zapobiegają samoczynnemu luzowaniu się taśmy.

Klamra świetnie się sprawdzi w paskach, trokach mocujących, plecakach, kamizelkach - wszędzie tam, gdzie istotna jest wysoka jakość i wytrzymałość produktu.

Szerokość pasującej taśmy: 50mm
Zastosowany surowiec: kolor czarny - nylon, kolor oliwkowy - delrin
Wytrzymałość: 95 Kg

Cena za 1szt. pełnej klamry.


Produkty ITW Nexus są powszechnie stosowane w oporządzeniu taktycznym, militarnym i szeroko rozumianych produktach outdoorowych - plecakach, namiotach, pokrowcach, saszetkach itp.

Napisz opinię

Klamra zatrzaskowa 50mm ITW Nexus - SR50

Klamra zatrzaskowa 50mm ITW Nexus - SR50

Zobacz również...