Klamra zatrzaskowa 50mm ITW Nexus - SR50

Cechy produktu
  • Szerokość - 50mm
Cena:

8,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

1727 Przedmioty

Klamra zatrzaskowa 50mm światowego lidera i wynalazcy klamer Fastex - ITW Nexus. Klamra jest najwyższej jakości, cechuje się płynnością działania, siłą zapięcia (trzymania) klamry oraz nadzwyczajną wytrzymałością zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach. Konstrukcja jest mocna i sztywna, nie odkształca się pod naciskiem. Specjalnie zaprojektowane prowadnice wewnątrz klamry ułatwiają wsunięcie drugiej części, a także umożliwiają zapinanie klamry nawet kiedy zostanie ułamane jedno jej skrzydełko. Klamra jest jednostronnie regulowana, a widoczne ząbki zapobiegają samoczynnemu luzowaniu się taśmy.

Klamra świetnie się sprawdzi w paskach, trokach mocujących, plecakach, kamizelkach - wszędzie tam, gdzie istotna jest wysoka jakość i wytrzymałość produktu.

Szerokość pasującej taśmy: 50mm
Zastosowany surowiec: kolor czarny - nylon, kolor oliwkowy - delrin
Wytrzymałość: 95 Kg

Cena za 1szt. pełnej klamry.


Produkty ITW Nexus są powszechnie stosowane w oporządzeniu taktycznym, militarnym i szeroko rozumianych produktach outdoorowych - plecakach, namiotach, pokrowcach, saszetkach itp.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Oliwka
[+ 1,63 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo