Igła do paracordu z gwintem 5mm

Cena:

9,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

455 Przedmioty

Igła do paracordu, dzięki której z łatwością można wykonać bardziej skomplikowane sploty breloków, czy bransoletek. Z jej pomocą dodamy ozdobny element do bransoletki przeplatając paracord przez odpowiednie otwory. Na YT można znaleźć wiele filmików pokazujących możliwości wykorzystania tej igły.

Igła wykonana jest z aluminium, na jednym końcu ma wyprofilowaną końcówkę ułatwiającą przeplatanie, a na drugim - gwint, w który wkręca się paracord. Montaż paracordu na igle najlepiej wykonać poprzez ścięcie paracordu pod skosem, opalenie go i ostrożne uformowanie, uważając by się nie poparzyć i nie rozgnieść linki zwiększając jej szerokość. W taki sposób paracord jest przygotowany do łatwego i szybkiego wkręcenia w gwint igły.

Długość całkowita igły: ok. 9cm
Średnica: ok. 5mm

Cena za 1szt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Niebieski
 
 
 
fioletowy
 
 
 
malinowy
 
 
 
srebrny
 

© Baribal Poland 2022 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo