Klamra zatrzaskowa do bransolet z paracordu

Numer seryjny: 

1,00 zł

  • Czarny
  • Czerwony
  • Granatowy
  • Army Green
  • jasno szary blady

Sztuk: - +


Klamra zatrzaskowa do bransolet z paracordu

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Czarny
 
 
Czerwony
 
 
Granatowy
 
 
Army Green
 
 
jasno szary blady
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Klamerka zatrzaskowa do bransolet z paracordu. Jej kształt jest wyprofilowany, aby układała się na nadgarstku zwiększając komfort użytkownika.

Klamerka pasuje do oferowanego w naszym sklepie przyrządu do wykonywania/plecenia bransolet. Znajdziesz u nas również igły do paracordu, linki paracord w wielu wariantach oraz MiniCord, MicroCord, koraliki i inne akcesoria - skompletujesz cały zestaw do tworzenia breloków, bransolet, czy smyczy na zaawansowanym poziomie.

Szerokość otworów klamry to 15mm - bez problemu zmieści się kilka linek paracordu 550.

Cena za 1szt.

Wysokość klamry: 39mm
Szerokość klamry: 22mm

 

Napisz opinię

Klamra zatrzaskowa do bransolet z paracordu

Klamra zatrzaskowa do bransolet z paracordu

Profilowana klamerka do bransoletek.

Zobacz również...