Klamra zatrzaskowa do bransolet z paracordu

Cechy produktu
  • Szerokość - 15mm
Cena:

1,50 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

3756 Przedmioty

Klamerka zatrzaskowa do bransolet z paracordu. Jej kształt jest wyprofilowany, aby układała się na nadgarstku zwiększając komfort użytkownika.

Klamerka pasuje do oferowanego w naszym sklepie przyrządu do wykonywania/plecenia bransolet. Znajdziesz u nas również igły do paracordu, linki paracord w wielu wariantach oraz MiniCord, MicroCord, koraliki i inne akcesoria - skompletujesz cały zestaw do tworzenia breloków, bransolet, czy smyczy na zaawansowanym poziomie.

Szerokość otworów klamry to 15mm - bez problemu zmieści się kilka linek paracordu 550.

Cena za 1szt.

Wysokość klamry: 39mm
Szerokość klamry: 22mm

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czerwony
 
 
 
Granatowy
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo