Linka taktyczna 5,6mm Battlecord 2650 USA

Cechy produktu
  • Wytrzymałość - 1202kg
  • Grubość - 5,6mm
  • Cena za - 1m
  • Waga - 26g/m
Cena:

4,90 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

30 Przedmioty

Battlecord - to prawdziwy twardziel. Taka Tsar bomba wśród paracordu! Nie jest to lina wspinaczkowa, ale zdecydowanie wzbudza zaufanie. Linka o grubości 5,6mm wydaje się niewiele grubsza od standardowego paracordu, ale w rzeczywistości jej objętość czuć w ręku. To zupełnie inna bajka. Wolałbyś ewakuować się z płonącego budynku na zwykłej lince, czy na takiej bestii? Możliwości wykorzystania jest więcej! - Tyrolka w przygodnym terenie, przeprawa przez rzekę, wejście na trudne drzewo, montaż hamaka, czy tarpa, wyciągnięcie auta z błota, czy jakieś prowizoryczne holowanie, czyli trudne, ciężkie zadania wymagające wytrzymałości dynamicznej pod obciążeniem człowieka (waga obiektu x 10 = wymagana wytrzymałość), czy statyczne ciągnięcie pojazdów lub wyjątkowo ciężkich obiektów to właśnie zadania dla niej.

Wysokiej jakości nylonowa linka Battlecord składająca się z 7rdzeni (350lbs każdy) o całkowitej wytrzymałości 2650lbs, czyli 1202kg. Wyprodukowana w USA przez jednego z największych producentów na świecie. Najnowsze technologie i zaawansowana kontrola jakości zapewnia niezawodność każdej linki. Rdzenie nie są splecione, więc można je wyciągać i wykorzystywać osobno w razie potrzeby!

Linka Battlecord jest wyjątkowo odporna na przetarcia, promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne, dzięki nylonowemu pancerzowi. Cechuje się również bardzo niską rozciągliwością co ma znaczenie przy mocowaniu hamaka, tyrolki czy przeprawie po linie.

Linka Battlecord, a raczej lina wykonana jest w tej samej technologii co oryginalny paracord nadając jej taktycznego wyglądu, a wojskowa oliwka dopełnia taktyczności. Lina została stworzona do celów wojskowych i outdoorowych, nie jest to jednak lina specjalistyczna, ani do wspinaczki dlatego nie posiada do tego odpowiednich atestów i certyfikatów. Nie należy stosować jej do wspinaczki, asekuracji, linówki, prac wysokościowych, zabezpieczeń itp.

Cena za 1m.

Maksymalna długość to ponad 30m

Średnica: 5,6mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor paracordu
Black
 
Black
 

© Baribal Poland 2023 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo