Linka surwiwalowa Parapocalypse 625 USA

Cechy produktu
  • Wytrzymałość - 283,5kg
  • Grubość - 4,5mm
  • Cena za - 1m
  • Waga - 9,5g/m
Cena:

8,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Parapocalypse - jest jak dobra konserwa. Ma w sobie wszystko co trzeba i jeszcze kilka dziwnych dodatków. Woskowana juta na rozpałkę, cienka plecionka do połowu ryb, linka kevlarowa do pieczenia nad ogniem, czy rdzeń Dyna X na wnyki lub jako nić dentystyczna. Wszystko to dodatkowo zwiększa wytrzymałość samej linki i jej funkcjonalność zwłaszcza w sytuacji survivalowej. Super gadżet na bransoletkę, pasek, czy rączkę do plecaka.

Sama linka jest nieco grubsza i twardsza niż standardowy Paracord. Wysokiej jakości nylonowa linka Parapocalypse ma wytrzymałość 625lbs, czyli 283,5kg. Wyprodukowana w USA przez jednego z największych producentów na świecie. Najnowsze technologie i zaawansowana kontrola jakości zapewnia niezawodność każdej linki.

Niezwykle funkcjonalna linka Parapocalypse składa się z aż 12 elementów:

1. Juta woskowana
2. Nano aramid (Kevlar) 110lbs - 49kg
3. Dyna X
4. Plecionka wędkarska 10lbs - 4,5kg
5-11. Paracord (7rdzeni)
12. Oplot nylonowy

Cena za 1m.

Maksymalna długość to 30m

Średnica: 4,5mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor paracordu
Black
 
Black
 

© Baribal Poland 2022 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo