Linka Paracord Kevlar® Aramid 1250 USA

Cechy produktu
  • Długość - 1m
  • Wytrzymałość - 600kg
  • Grubość - 4mm
  • Cena za - 1m
  • Waga - 7,5g/m
Cena:

11,00 zł

Dostępny

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

939 Przedmioty

Paracord Kevlar® to super mocna linka o ponad dwukrotnie większej wytrzymałości niż standardowa linka Paracord oraz nadzwyczajnej odporności na wysoką temperaturę nawet do 500stopni Celsiusza! To znacznie więcej niż temperatura topnienia ołowiu i niewiele mniej niż aluminium. Co to oznacza w praktyce? Linka świetnie nadaje się do zawieszenia kubka, czy manierki nad ogniskiem, związanie mięsa pieczonego nad nim, a także przy mocowaniu zawieszenia broni bezpośrednio do jej lufy, która może się bardzo nagrzewać podczas strzelania.

Kevlar® jest również ekstra odporny na przecieranie co zapewni jej wieloletnie użytkowanie i dodatkową ochronę podczas wiązania do kamieni, czy gałęzi drzew.

Co więcej linka w uwagi na swoją fakturę bardzo dobrze się wiąże. Jest to więc super gadżet na bransoletki, czy sznurowadła! Sznurówki z kevlaru?! Taktyczne buty będą zachwycone!

Zastosowań jest więcej: przywiązanie odpadającego wydechu w samochodzie, mocowanie do nagrzewających się metalowych elementów, czy wzmocnienie ekranu cieplnego przy ognisku.

Cena za 1m.

Maksymalna długość to ponad 30m

Średnica: 4mm

Towar cięty z rolki pod wymiar klienta - nie ma możliwości zwrotu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również

© Baribal Poland 2023 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo