Linka Tactical Kevlar® Aramid 525 USA

Cechy produktu
  • Wytrzymałość - 238kg
  • Grubość - 2,4mm
  • Cena za - 1m
  • Waga - 4,5g/m
Cena:

7,00 zł

Dostępny

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

898 Przedmioty

Tactical Kevlar® to nieco cieńsza linka niż Paracord Kevlar® z naszej oferty. Nadal jest to bardzo mocna linka o wytrzymałości zbliżonej do standardowej linki Paracord przy znacznie mniejszej średnicy i wadze oraz nadzwyczajnej odporności na wysoką temperaturę nawet do 500stopni Celsiusza! To znacznie więcej niż temperatura topnienia ołowiu i niewiele mniej niż aluminium. Co to oznacza w praktyce? Linka świetnie nadaje się do zawieszenia kubka, czy manierki nad ogniskiem, związanie mięsa pieczonego nad nim, a także przy mocowaniu zawieszenia broni bezpośrednio do jej lufy, która może się bardzo nagrzewać podczas strzelania.

Kevlar® jest również ekstra odporny na przecieranie co zapewni jej wieloletnie użytkowanie i dodatkową ochronę podczas wiązania do kamieni, czy gałęzi drzew.

Co więcej linka w uwagi na swoją fakturę bardzo dobrze się wiąże. Jest to więc super gadżet na bransoletki, czy sznurowadła! Sznurówki z kevlaru?! Taktyczne buty będą zachwycone!

Zastosowań jest więcej: przywiązanie odpadającego wydechu w samochodzie, mocowanie do nagrzewających się metalowych elementów, czy wzmocnienie ekranu cieplnego przy ognisku.

Cena za 1m.

Maksymalna długość to ponad 30m

Średnica: 2,4mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

© Baribal Poland 2023 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo