38m Linka taktyczna 1,18mm Microcord 100 USA

Cechy produktu
  • Wytrzymałość - 46kg
  • Grubość - 1,18mm
  • Cena za - 38m - szpulka
  • Waga - 1,5g/m
Cena:

35,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

9 Przedmioty

Microcord - wyobraź sobie porządnego ruskiego AK, a teraz 10 takich wiszących na milimetrowej lince. To właśnie ta linka! 46kg wytrzymałości przy 1,18mm grubości robi wrażenie. Przy tej wielkości i wadze możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Wysokiej jakości nylonowa linka Microcord o całkowitej wytrzymałości 100lbs, czyli 46kg. Wyprodukowana w USA przez jednego z największych producentów na świecie. Najnowsze technologie i zaawansowana kontrola jakości zapewnia niezawodność każdej linki.

Ta wyjątkowa linka Microcord może posłużyć do zabezpieczenia kompasu, telefonu, GPS czy innych elementów w terenie przed zgubieniem. Wystarczy przywiązać je do paska, czy założyć pętle na szyje. Świetnie sprawdzi się do wzmacniania konstrukcji obozowych, narzędzi, troczenia dodatkowego oporządzenia do plecaka lub kamizelki, a nawet jako awaryjne sznurówki. Zastosowań jest wiele więcej, a przy tej wadze i objętości można ją nosić nawet w małej nerce, czy portfelu!

Cena za całą szpulkę 38m - 125'

Średnica: 1,18mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor paracordu
Black
 
Black
 
Olive Drab
 
Olive Drab
 
woodland MicroCord
 
woodland MicroCord
 
Coyote Brown MicroCord
 
Coyote Brown MicroCord
 
neon green MicroCord
 
neon green MicroCord
 
neon yellow MicroCord
 
neon yellow MicroCord
 

© Baribal Poland 2022 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo