38m Linka taktyczna 1,18mm Microcord 100 USA

Cechy produktu
  • Wytrzymałość - 46kg
  • Grubość - 1,18mm
  • Cena za - 38m - szpulka
  • Waga - 1,5g/m
Cena:

35,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

43 Przedmioty

Microcord - wyobraź sobie porządnego ruskiego AK, a teraz 10 takich wiszących na milimetrowej lince. To właśnie ta linka! 46kg wytrzymałości przy 1,18mm grubości robi wrażenie. Przy tej wielkości i wadze możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Wysokiej jakości nylonowa linka Microcord o całkowitej wytrzymałości 100lbs, czyli 46kg. Wyprodukowana w USA przez jednego z największych producentów na świecie. Najnowsze technologie i zaawansowana kontrola jakości zapewnia niezawodność każdej linki.

Ta wyjątkowa linka Microcord może posłużyć do zabezpieczenia kompasu, telefonu, GPS czy innych elementów w terenie przed zgubieniem. Wystarczy przywiązać je do paska, czy założyć pętle na szyje. Świetnie sprawdzi się do wzmacniania konstrukcji obozowych, narzędzi, troczenia dodatkowego oporządzenia do plecaka lub kamizelki, a nawet jako awaryjne sznurówki. Zastosowań jest wiele więcej, a przy tej wadze i objętości można ją nosić nawet w małej nerce, czy portfelu!

Cena za całą szpulkę 38m - 125'

Średnica: 1,18mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Wybierz kolor paracordu
Coyote Brown
 
Coyote Brown
 
Black
 
Black
 
Olive Drab
 
Olive Drab
 
Neon yellow
 
Neon yellow
 
Woodland
 
Woodland
 
neon green MicroCord
 
neon green MicroCord
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo