Taktyczna narzepka Baribal

11,00 zł

  • czarny II czarny II
  • oliwkowy oliwkowy
  • oliwkowy/czerwony oliwkowy/czerwony
  • Czarny III Czarny III

Sztuk: - +


Taktyczna narzepka Baribal

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
czarny II
czarny II
 
oliwkowy
oliwkowy
 
oliwkowy/czerwony
oliwkowy/czerwony
 
Czarny III
Czarny III
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Taktyczna naszywka z rzepem (tzw. narzepka), którą można przyczepić do naszego sprzętu, taktycznych ciuchów, plecaków itp. Rzep Velcro (zamiennie FastFix), który stosujemy w naszych produktach zapewnia bardzo mocne połączenie, a dbałość o detale sprawia, że naszywka jest najwyższej jakości.

Narzepka wykonana jest z PCV w technologii 3D. Każdy jej szczegół jest dopracowany, przez co narzepka jest bardzo wyraźna i efektowna. Materiał wykonania zapewnia długą żywotność narzepki i jej łatwe czyszczenie.

Cechy produktu:

  • Cena za - 1szt.

Napisz opinię

Taktyczna narzepka Baribal

Taktyczna narzepka Baribal

Taktyczna narzepka Baribal PCV 3D

Zobacz również...