Taktyczna narzepka Baribal

Cechy produktu
  • Szerokość - 7cm
  • Wysokość - 8cm
  • Cena za - 1szt.
Cena:

11,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

49957 Przedmioty

Taktyczna naszywka z rzepem (tzw. narzepka), którą można przyczepić do naszego sprzętu, taktycznych ciuchów, plecaków itp. Rzep Velcro (zamiennie FastFix), który stosujemy w naszych produktach zapewnia bardzo mocne połączenie, a dbałość o detale sprawia, że naszywka jest najwyższej jakości.

Narzepka wykonana jest z PCV w technologii 3D. Każdy jej szczegół jest dopracowany, przez co narzepka jest bardzo wyraźna i efektowna. Materiał wykonania zapewnia długą żywotność narzepki i jej łatwe czyszczenie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
oliwkowy
 
oliwkowy
 
Czarny III
 
Czarny III
 
Brązowy-Biały
 
Brązowy-Biały
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo