Gumowy organizer na pas, molle

25,00 zł

  • Czarny
  • Ranger Green
  • Coyote Brown
  • 4 węższe przegródki zamiast standardowych 4 węższe przegródki zamiast standardowych

Sztuk: - +


Gumowy organizer na pas, molle

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Czarny
 
 
Ranger Green
 
 
Coyote Brown
 
Inne
4 węższe przegródki zamiast standardowych
4 węższe przegródki zamiast standardowych
 
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Organizer gumowy na pasek posiada 3 duże przegródki na multitoola, latarkę, scyzoryk bądź inny ekwipunek dźwigany codziennie o podobnych gabarytach. Oferowany elastyczny organizer można zamontować na pasku do spodni o szerokości do 50mm, aby trzymał się na nim stabilnie, a także na taśmach, trokach w pokrowcach, plecakach, paskach na ramię - wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba, a jest przez co przepleść tylne zaczepy. Taki łatwy montaż umożliwiają wszyte troczki z rzepem, dzięki, którym szybko założymy organizer w pożądanym miejscu.

Organizer wykonany jest z gumy o szerokości 40mm, a przyszyty do sztywnej taśmy 44mm, z której produkowane są pasy taktyczne. Z tyłu posiada mocowanie na rzep.

Na życzenie możemy wykonać organizer z większą ilością przegródek lub też z luźniejszymi/węższymi przegródkami.

Cena za 1szt. samego organizera, bez widocznego wyposażenia, kieszeni Cargo oraz pasa taktycznego.

Napisz opinię

Gumowy organizer na pas, molle

Gumowy organizer na pas, molle

Zobacz również...