Taktyczny micro organizer EDC kieszeniowy Mikrog

Cechy produktu
  • Szerokość - 10cm
  • Wysokość - 14cm
  • Głębokość - 2cm
Cena:

135,00 zł

Produkt szyty na zamówienie - średni czas realizacji podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Kompaktowy organizer o doskonale zagospodarowanej przestrzeni. W tej ładownicy zmieścisz więcej niż w znacznie większych produktach. Przestrzeń została dopasowana do większości przedmiotów noszonych codziennie EDC. Specjalnie wyprofilowane szlufki z elastycznej taśmy zabezpieczają zawartość przed wypadnięciem i umożliwiają stabilne układanie zawartości wypełniając kieszeń w całości. Dodatkowe wstawki z materiału to nie tylko wyróżniają ten organizer od innych, ale też lepiej rozkładają grubość ładownicy ułatwiając działanie wytrzymałego zamka YKK i zamykanie całości.

Na przodzie mamy kieszonkę na całą wielkość ścianki do której idealnie mieści się notatnik lub mały telefon. Na niej znajduje się panel rzep do mocowania narzepek lub dodatkowych organizerów na rzep. 2 taśmy w standardzie MOLLE umożliwiają zamocowanie niedużej ładownicy lub zaczepienia karabinków smyczy, czy wsunięcie składanego noża.

Na boku po lewej schowane są nieco z tyłu 2 pętelki z gumy, które świetnie zabezpieczą długopis lub mały kubotan. Idealny kompan dla notatnika w przedniej kieszonce lub analogicznie dla fanów bardziej nowoczesnych rozwiązań rysik dotykowy dla telefonu z przedniej kieszonki. Organizacja czasu jest kluczowa do przetrwania, więc warto mieć te elementy pod ręką.

Z tyłu jest wszystko, aby zapewnić pełne spektrum możliwości przenoszenia organizera. To co pierwsze rzuca się w oczy to szeroki D-ring, wszyty w taki sposób aby jak najmniej odstawać od całości i nie wadzić przy wkładaniu do ciasnej kieszeni spodni, a zarazem ułatwiać jego intuicyjne wyciąganie ciągnąc za niego. Można też przyczepić do niego pasek na ramię i dyskretnie przenosić organizer pod pachą. Poniżej większość przestrzeni zajmują taśmy MOLLE do mocowania na plecaku, czy oporządzeniu taktycznym, a także pasku do spodni za pomocą troczków montażowych lub innych akcesoriów do mocowania MOLLE (sprzedawane oddzielnie). Nie jest to jedyny sposób na przenoszenie kieszeni. Dyskretnie wkomponowany w tylną ściankę jest również rękaw do przełożenia paska w poziomej pozycji organizera tak aby otwierał się do dołu, a nie na bok zapewniając bardzo wygodny dostęp i zabezpieczając przed wypadnięciem zawartość po otwarciu. Co więcej rękaw od wewnątrz posiada również welur rzep który stabilizuje organizer na pasie, gdy zakładam go na pas podszyty rzepem haczyk jak Bastil Pro, czy każdy inny pas z taką funkcją.

Sama ładownica otwiera się jak zeszyt, czyli zamek znajduje się na 2 krótszych i 1 dłuższej krawędzi umożliwiając otworzenie go na płasko.

W środku czeka nas raj dla pedantów organizacji. Główna część znajduje się po stronie wnętrze-tył, gdzie specjalnie wyprofilowane gumowe szlufki o szerokościach 2cm; 2,5cm; 3cm; 4cm i różnych głębokościach zapewniają stabilne mocowanie naszego wyposażenia. Pionowe ustawienie szlufek umożliwia zagospodarowanie całej przestrzeni organizera i szeroki dostęp do kieszonki z siatki, która się pod nim znajduje.

Po drugiej stronie, czyli ścianka Wnętrze-przód to przestrzeń dla najmniejszych elementów ekwipunku ze szlufkami o szerokościach 1,5cm; 2,5cm; 3cm z taśmy elastycznej. Pod nimi kolejna kieszonka z siatki na całą wielkość ścianki zamykana niewielkim zamkiem YKK, który nie zajmuje niepotrzebnie miejsca w ładownicy i zapewnia lepszy dostęp do kieszonki. Takie ułożenie szlufek i zamykana kieszonka z siatki zabezpiecza wyposażenie przy wypadnięciem po otwarciu organizera zamocowanego poziomo na pasku i świetnie rozkłada grubość ładownicy na jej całej powierzchni.

Ostatnim elementem produktu na boku ładownicy jest mała szlufka do przytrzymania ołówka, czy krzesiwa.

Olbrzymie możliwości organizacji i ustawienia zawartości sprawiają, że kieszeń pomieści niebotyczną ilością sprzętu mieszcząc się w kieszeni bojówek, czy zajmując minimalną ilość miejsca w plecaku.

Uwaga! Brak troczków montażowych w komplecie. Akcesoria do mocowania można wybrać w konfiguratorze.

Zastosowane materiały:

  • cordura® 1000D / 500D - w zależności od wyboru
  • taśmy Pasamon
  • rzepy Velcro® lub polskiego producenta w zależności od wybranego koloru
  • elementy plastikowe ITW NEXUS® pod kolor wykończenia (nie dotyczy Coyote Brown i niektórych modyfikacji)

Więcej zdjęć modyfikowanych produktów można znaleźć w naszym albumie na FB - https://www.facebook.com/pg/BaribalPoland/photos/?tab=album&album_id=513215748854616

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wszystkie produkty posiadające z tyłu taśmy do mocowania w systemie M.O.L.L.E. mają zaznaczoną domyślnie w konfiguratorze opcję "Montaż: bez troków montażowych". Co ona oznacza? Akcesoria, przy pomocy których możliwy jest montaż w systemie molle należy dobrać oddzielnie, wedle preferencji. Nie każdy będzie nosił produkt przytroczony przez molle, dlatego troki są jedynie opcją. Poniżej omówienie każdej z nich.

Montaż: bez troków montażowych

Jest to opcja standardowo zaznaczona dla każdej ładownicy posiadającej z tyłu taśmy molle. Nie oznacza ona, że produkt nie będzie posiadał taśm do mocowania w systemie molle wszytych w produkt, a jedynie to, że nie będzie dołączonych troków do produktu, za pomocą których można zamontować ładownicę w systemie molle. Jeśli nie chcesz tych taśm przyszytych do produktu (widocznych jak na zdjęciu obok) musisz zaznaczyć w konfiguratorze opcję "Tył: bez taśm molle"

Montaż: trok montażowy 

Troki montażowe można zamawiać w różnej ilości, dopasowanej do ładownicy, stąd nie zawsze w każdym produkcie będzie dostępna większa ilość troków - jeśli ładownica ma tylko 1 kolumnę taśm molle, to nie jest potrzebna większa ilość troków. Jeśli potrzebujesz więcej troków, bo chcesz dokupić do innej ładownicy - w naszym sklepie bez problemu znajdziesz troki jako oddzielnie wystawiony produkt.

Podobnie jest z długością troków - do różnych produktów mogą pasować różne troki. Ich długość w konfiguratorze dopasowana jest do ładownicy, więc nie musisz się obawiać, że wybierzesz niepasujące troki. Jednakże jeśli wprowadzasz zmiany przez konfigurator w tylnej części ładownicy - ilość taśm, a co za tym idzie - długość potrzebnych troków może się zmienić. W takich sytuacjach dopasowujemy rozmiar troków do danego produktu.

Trok montażowy wykonany jest z taśmy polipropylenowej o szerokości 25mm i zakończony regulatorem ITW Nexus. Troki te dostępne są tylko w dwóch kolorach - czarnym oraz oliwkowym i przy produktach w innych kolorach, czy kamuflażach - wysyłamy troki bardziej pasujące do produktu.

Uwaga! Jeśli chcesz używać ładownicy przytroczonej na molle to nie rezygnuj z taśm z tyłu ładownicy! W przeciwnym razie nie będzie możliwości zamontowania produktu na trokach.

Trok montażowy krótki 3" / 2 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 3 taśmy o szerokości 2,5cm (stąd 3") lub 2 taśmy w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 3" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. Mini Nerka EDC, organizer Mikrog, szybka pistoletowa krótka i długa, ładownice z klapką na magazynek pistoletowy lub na gaz, ładownice na multitoole i wszystkie Cargo o wysokości 2 molle, czyli Cargo 2x2, 3x2, 4x2 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie lub potrójnie większej ilości w przypadku odpowiednio wyższych produktów, czyli 4 troki do Cargo 2x4.

Trok montażowy długi 5" / 3 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 5 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 5") lub 3 taśmy w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 5" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. nerka Baribal, apteczka w wersji zwykłej i zrywanej, organizer Mini EDC, duży organizer EDC, ładownice na magazynki długie i wszystkie Cargo o wysokości 3 molle, czyli Cargo 2x3, 3x3, 4x3 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów, czyli 4 troki do Cargo 2x6.

Trok montażowy długi 7" / 4 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 7 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 7") lub 4 taśmy w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 7" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. pokrowiec na piłę, ładownica Cargo na butelkę Nalgene i wszystkie Cargo o wysokości 4 molle, czyli Cargo 2x4, 3x4, 4x4 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów.

Trok montażowy długi 9" / 5 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 9 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 9") lub 5 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 9" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. ładownica Cargo na butelkę Klean Kanteen 1182ml i wszystkie Cargo o wysokości 5 molle, czyli Cargo 2x5, 3x5, 4x5 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów.

Trok montażowy długi 11" / 6 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 11 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 11") lub 6 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 11" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to np. ładownica Cargo na butelkę PET 1,5l i wszystkie Cargo o wysokości 6 molle, czyli Cargo 2x6, 3x6, 4x6 itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów.

Trok montażowy długi 13" / 7 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 13 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 11") lub 7 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 13" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to tylko kieszenie Cargo o wysokości 7 molle, czyli Cargo 3x7, 4x7, itd. Troki te można zastosować również w podwójnie większej ilości w przypadku dwukrotnie wyższych produktów - jeśli faktycznie takie posiadasz taką wysoką ładownicę.


Trok montażowy długi 15" / 8 molle

Troki o takiej długości będą pasować do ładownic posiadających z tyłu 15 taśm o szerokości 2,5cm (stąd 15") lub 8 taśm w systemie M.O.L.L.E (co w sumie z przerwami między tymi taśmami również daje nam 15" wysokości). Produkty z naszej oferty, do których pasują te troki to tylko kieszenie Cargo o wysokości 8 molle, czyli Cargo 3x8, 4x8, itd. Taka wysokość ładownic nie jest zbyt częsta, ale czasem się trafia.

Montaż: uchwyt z rzepem

Uchwyt z rzepem jest świetnym sposobem na szybki i łatwy montaż ładownicy na pasku do spodni, czy pasku na ramię. Montaż ładownicy do panelu z taśmami molle przy pomocy tych uchwytów również jest możliwy, ale trudny w wykonaniu. Uchwyt należy przełożyć przez dwie taśmy znajdujące się z tyłu ładownicy, przyłożyć pasek i zapiąć końce na rzep. Uchwyty będą pasować do pasów o szerokości do 50mm.

Montaż: klips do pasa ITW Nexus

Plastikowy klips ITW NEXUS Beltclip służy do wygodnego zakładania ładownicy na pasku. W tym celu należy założyć jego zatrzaskującą się cześć na 2 taśmach 25mm z tyłu ładownicy. Należy dobrze wybrać miejsce zatrzaśnięcia klipsa, gdyż jego rozłączenie może być niemożliwe bez uszkodzenia. Gdy klips jest już zamocowany na stałe w ładownicy możemy z łatwością zakładać ją na pasku i zdejmować. Bardzo wygodne rozwiązanie, ale mniej pewne od pozostałych, gdyż sztywna konstrukcja może zostać uszkodzona w przeciwieństwie do miękkich taśm.

Montaż: klips MOLLE SYSTEM 2M

Polimerowy klips  umożliwia wygodne i pewne mocowanie ładownic na taśmach w standardzie MOLLE. Materiał z którego został wykonany sprawia, że klips jest bardzo mocny i odporny na uszkodzenia. Po przepleceniu polimerowego troka przez taśm w standardowy sposób należy na końcu zabezpieczyć klips wsuwając jego końcówkę w zatrzask, który wyraźnym kliknięciem informuje o prawidłowym zapięciu MOLLE SYSTEM. Aby rozpiąć trok należy podważyć zadzior blokujący końcówkę i rozpleść z taśm. Rozwiązanie wygodniejsze od troczków montażowych z taśmy, ale nie dające możliwości ściągnięcia troczka i wybrania luzu dla większej stabilności w przeciwieństwie do nich.
Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
 
Ranger Green Cordura® 1000D
 
 
 
Ranger Green Cordura® 500D
[+ 8,13 zł]
 
 
Czarny Cordura® 1000D
 
 
 
Czarny Cordura® 500D
[+ 8,13 zł]
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote) Cordura® 1000D
[+ 8,13 zł]
Szary Cordura® 1000D
 
Szary Cordura® 1000D
[+ 8,13 zł]
WZ.93 Cordura® 770D
 
WZ.93 Cordura® 770D
[+ 8,13 zł]
Multicam Cordura® 1000D
 
Multicam Cordura® 1000D
[+ 8,13 zł]
Multicam Tropic Cordura® 500D
 
Multicam Tropic Cordura® 500D
[+ 8,13 zł]
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
[+ 8,13 zł]
Pencott Badlands Cordura® 500D
 
Pencott Badlands Cordura® 500D
[+ 8,13 zł]
 
 
Czerwony Cordura 1000D
[+ 8,13 zł]
 
 
Granatowy Cordura 1000D
[+ 8,13 zł]
Wybierz kolor dodatków i wykończenia
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czarny
 
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
[+ 8,13 zł]
szary/czarne siatki
 
szary/czarne siatki
[+ 8,13 zł]
czerwony z czarnymi elementami
 
czerwony z czarnymi elementami
[+ 8,13 zł]
granatowy
 
granatowy
[+ 8,13 zł]
Montaż
bez troków montażowych
 
bez troków montażowych
 
2x trok montażowy krótki 3" / 2 molle
 
2x trok montażowy krótki 3" / 2 molle
[+ 9,76 zł]
Przód
standardowa płaska kieszonka z weluru zamykana na zamek
 
standardowa płaska kieszonka z weluru zamykana na zamek
[+ 9,76 zł]
Wnętrze-przód
 
Kieszonka z Cordury zamiast standardowej kieszonki z siatki +7pln
[+ 5,69 zł]
Tył
Płaska kieszeń z Cordury zamiast szlufki na pas i kieszeń na zamek pionowy zamiast MOLLE
 
Płaska kieszeń z Cordury zamiast szlufki na pas i kieszeń na zamek pionowy zamiast MOLLE
[+ 19,51 zł]
Wnętrze-tył
 
Kieszonka z Cordury zamiast obecnej kieszonki z siatki +8pln
[+ 6,50 zł]
 
Standardowa kieszonka z siatki zamykana na zamek
[+ 7,32 zł]

© Baribal Poland 2022 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo