Pas do spodni 44mm Bastil D-ring - standard Ranger Green

Cechy produktu
  • Długość - 130cm
  • Wytrzymałość - 1800kg
  • Grubość - 2.2mm
  • Cena za - 1szt
  • Szerokość paska - 44mm
Cena:

189,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Czas oczekiwania podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Sztywny pas do spodni wykonany z grubej taśmy poliamidowej, charakteryzującej się wysoką odpornością na przecieranie, blaknięcie i mechacenie ze wzmocnioną klamrą ANSI Cobra AustriAlpin z D-ringiem. Klamra występuję wyłącznie w kolorze czarny mat dla wszystkich kolorów taśmy. Klamry w kolorze stosujemy w standardowych pasach Bastil.

Pas najwyższej jakości szyty dwukrotnie grubszymi nićmi "20" względem naszych pozostałych produktów. Metalowa klamra oraz specjalny wzór i wielkość szwu zapewniają ogromną wytrzymałość, a taśma zaszyta do wewnątrz eliminuje ostrą krawędź taśmy dodatkowo wzmacniając szew stawiając olbrzymi opór dla nici nawet gdy zostanie przerwana w którymś miejscu. Nić zaczęła by się pruć dalej dopiero pod bardzo dużą siłą. Nawet umyślne prucie bez dalszego przecinania nici jest niezwykle trudne, a nawet niemożliwe.

Odpowiednia sztywność paska zapewnia komfortowe użytkowanie zarówna na co dzień jak i we współpracy z kaburą. Regulacja długości w szerokim zakresie, a końcówka taśmy pewnie blokowana gumową szlufką, która znajduje się w komplecie.

Ciekawym drobiazgiem jest wstawka symbolizująca barwy narodowe. Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce z czego jesteśmy dumni i chcemy się tym chwalić. Co więcej znaczna część materiałów z których szyjemy również produkowana jest w Polsce.

Szerokość taśmy: 44mm

Długość pasa: 130cm

Wytrzymałość klamry: 1800kg (18kN)

Wytrzymałość D-ringa: 2200kg (22kN)

Wytrzymałość taśmy: 2000kg

Pas nie jest przeznaczony do technik asekuracyjnych, ani zjazdowych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo