Szelki typu H z taśmy 40mm do pasa Bastil PRO

Cechy produktu
  • Szerokość paska - 40mm
Cena:

95,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Czas realizacji ok. 5-10 dni roboczych

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

19996 Przedmioty

Szelki wykonane z przyjemnej w dotyku i bardzo wytrzymałej taśmy poliamidowej o szerokości 40mm zapewniając optymalne odciążenie części ciężaru z pasa na ramiona. Proste mocowanie za pomocą klipsów ułatwia demontaż, a pozostałe mocowanie na rzep jest praktycznie nie widoczne. Szeroka regulacja wysokości.

Optymalna szerokość taśm oraz elastyczne wstawki zapewniają wysoki komfort przy bardzo płaskiej konstrukcji, dzięki czemu nic nie wrzyna się, ani nie uwiera podczas noszenia.

Mocowanie szelek na rzep będzie pasować również do każdego innego pasa z rzepem od wewnątrz. Zarówna rzepem pętelka jak i haczyk.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor dodatków i wykończenia
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czarny
 
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo