Lonża ewakuacyjna

25,00 zł

  • Czarny
  • Ciemny Oliwek
  • 70/55cm
  • 100/70cm
  • 150/95cm
  • 200/120cm

Sztuk: - +


Lonża ewakuacyjna

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Czarny
 
 
Ciemny Oliwek
 
Wybierz długość lonży

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Lonża ewakuacyjna wykonana z najwyższej jakości materiałów. Całość zszyta 2 krotnie grubszymi nićmi dzięki czemu uzyskano maksymalną wytrzymałość. Zastosowanie specjalnej gumy wewnątrz taśmy sprawia, że lonża rozciąga się pod niewielką siłą, a gdy jest nieużywana pozostaje w krótszej ściągniętej formie oszczędzając miejsce i zwiększając komfort podczas noszenia. Duże pętle na końcach ułatwiają zaczepienie karabinków.

Lonża służy do technik ewakuacyjnych z pola walki, ale można wykorzystać ją na wiele innych sposobów (np. jako smycz dla psa, ekspander do mocowania bagażu). Nie stosować w technikach wspinaczkowych, linowych, ani asekuracyjnych.

Cena za 1szt.

Kolor do wyboru: oliwka / czarny

Oceny produktu 5 / 5

Rater: 
Grade: 

Polecam

Świetnie wykonana. Super długość i szerokość. Multi funkcjonalna

Rater: 
Grade: 

Polecam

Polecam, wykonanie wzorowe. Termin realizacji szybki mimo ograniczenia czasowego pomiędzy zamówieniem a odebraniem przesy
łki.

Rater: 
Grade: 

Polecam

Lonża zrobiona elegancko. Osobiście urządziłem z niej zawieszenie do broni, przytraczając końce do kamizelki. Do tej roli jest jednak nieco zbyt elastyczna bo Glauberyt mocno ją rozciąga, ale sprawdza się jak narazie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Lonża ewakuacyjna

Lonża ewakuacyjna

Zobacz również...