Lonża ewakuacyjna

Cena:

59,00 zł

  • 70/55cm
  • 100/70cm
  • 150/95cm
  • 200/120cm

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

5138 Przedmioty

Lonża ewakuacyjna wykonana z najwyższej jakości materiałów. Całość zszyta 2 krotnie grubszymi nićmi dzięki czemu uzyskano maksymalną wytrzymałość. Zastosowanie specjalnej gumy wewnątrz taśmy sprawia, że lonża rozciąga się pod niewielką siłą, a gdy jest nieużywana pozostaje w krótszej ściągniętej formie oszczędzając miejsce i zwiększając komfort podczas noszenia. Duże pętle na końcach ułatwiają zaczepienie karabinków.

Lonża służy do technik ewakuacyjnych z pola walki, ale można wykorzystać ją na wiele innych sposobów (np. jako smycz dla psa, ekspander do mocowania bagażu). Nie stosować w technikach wspinaczkowych, linowych, ani asekuracyjnych.

Cena za 1szt.

Kolor do wyboru: oliwka / czarny

Oceny produktu
5/5

Polecam

Świetnie wykonana. Super długość i szerokość. Multi funkcjonalna

Polecam

Polecam, wykonanie wzorowe. Termin realizacji szybki mimo ograniczenia czasowego pomiędzy zamówieniem a odebraniem przesy
łki.

Polecam

Lonża zrobiona elegancko. Osobiście urządziłem z niej zawieszenie do broni, przytraczając końce do kamizelki. Do tej roli jest jednak nieco zbyt elastyczna bo Glauberyt mocno ją rozciąga, ale sprawdza się jak narazie.

Napisz opinię

Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ciemny Oliwek
 
Wybierz długość
 
70/55cm
 
 
100/70cm
 
 
150/95cm
[+ 4,07 zł]
 
200/120cm
[+ 8,13 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo