Pas do spodni 50mm

Cechy produktu
  • Szerokość - 50mm
Cena:

33,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

818 Przedmioty

Pas do spodni wykonany z taśmy poliamidowej Pasamonu oraz klamry ITW NEXUS SR40. Pas jest stosunkowo miękki, nie będzie odpowiedni jako pas nośny do oporządzenia. Oferowany pas nie posiada gumowej szlufki i nie zalecamy jej stosować na klamrach ITW NEXUS, gdyż pas się może rozpinać. Końcówkę pasa można przełożyć na dwa razy przez regulator. Jeśli pas jest za długi - bez problemu można go skrócić do pożądanej długości, aby był najlepiej dopasowany do użytkownika.

Maksymalny obwód w pasie: 140cm
Szerokość taśmy: 50mm

UWAGA! Obecnie kolor Coyote Brown wykonany z taśmy poliamidowej i gumy Pasamonu oraz klamry YKK. Na klamrę została nałożona guma - by chronić ją przed zarysowaniem i dla cichego zapinania paska. Może posłużyć również jako szlufka dla wiszącej taśmy w dowolnym miejscu na pasku. Maksymalny obwód w pasie: 140cm
Zostały nam ostatnie sztuki takich pasków.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
[- 2,44 zł]
 
 
Ranger Green
 
 
 
Granatowy
[- 1,63 zł]
 
 
szary
[- 1,63 zł]
 
 
Coyote Brown
[- 1,63 zł]
Inne
Ukryta kieszonka na zamek w pasku
 
Ukryta kieszonka na zamek w pasku
[+ 9,76 zł]
 
Taśma MOLLE długości 70cm wewnątrz paska
[+ 21,14 zł]
 
3 komórki molle od wewnątrz pasa, 15cm od klamry
[+ 6,50 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo