Szelki do Nerki Baribal - chestrig

35,00 zł

  • Czarny
  • Ranger Green
  • Coyote Brown

Sztuk: - +


Szelki do Nerki Baribal - chestrig

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Czarny
 
 
Ranger Green
 
 
Coyote Brown
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Szelki do Nerki to komplet taśm, klamer i regulatorów do samodzielnego złożenia, umożliwiający noszenie Nerki Baribal jak chestrig. Idealne rozwiązanie kiedy mamy trudny dostęp do plecaka, a najważniejsze rzeczy muszą być pod ręką. Świetnie sprawdzi się również przy pracach obozowych, na kajakach, wyprawach górskich itp.

Szelki pasują wyłącznie do standardowego pasa biodrowego 40mm w Nerce EDC Baribal. W przypadku zmiany szerokości pasa w Nerce szelki nie będą pasować!

Instrukcję montażu szelek przedstawiają zdjęcia.

Cechy produktu:

  • Szerokość - 40mm

Oceny produktu 5 / 5

Rater: 
Grade: 

Szelki do Nerki Baribal - chestrig

Genialne rozwiązanie do przenoszenia nerki,jestem zadowolony w 100%

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Szelki do Nerki Baribal - chestrig

Szelki do Nerki Baribal - chestrig

Szelki do Nerki - komplet do noszenia Nerki Baribal jak chestrig.

Zobacz również...