Pas do spodni 25mm

Cechy produktu
  • Szerokość - 25mm
Cena:

20,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

564 Przedmioty

Pas do spodni wykonany z taśmy poliamidowej Pasamonu oraz klamry ITW NEXUS SR25. Pas jest stosunkowo miękki, nie będzie odpowiedni jako pas nośny do oporządzenia. Oferowany pas nie posiada gumowej szlufki i nie zalecamy jej stosować na klamrach ITW NEXUS, gdyż pas się może rozpinać. Końcówkę pasa można przełożyć na dwa razy przez regulator. Jeśli pas jest za długi - bez problemu można go skrócić do pożądanej długości, aby był najlepiej dopasowany do użytkownika.

Maksymalny obwód w pasie: 140cm
Szerokość taśmy: 25mmOceny produktu
5/5

Made in Poland

Pasek z d-ringiem kupiłam rok temu do spodni roboczych.
Dziś nie licząc obtarć, na gumie zabezpieczającej klamrę, całość bez zarzutów. Dodam, że spodnie prane są chemicznie ok. 3 razy w tygodniu wraz z paskiem, więc tym bardziej podkreśla to jakość wykonania.
Firma porządna i zakup jak najbardziej udany.
Serdecznie polecam!

Napisz opinię

Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Granatowy
[+ 0,81 zł]
 
 
szary
[+ 0,81 zł]
 
 
Coyote Brown
 
Inne
Klipsy do mocowania na MOLLE
 
Klipsy do mocowania na MOLLE
[+ 6,50 zł]
 
Taśma MOLLE długości 50cm
[+ 19,51 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo