Taktyczny pas do spodni 44mm z klamrą Cobra Bastil

Cechy produktu
  • Długość - 130cm
  • Wytrzymałość - 900kg
  • Grubość - 2.2mm
  • Cena za - 1szt
  • Szerokość paska - 44mm
Cena:

169,00 zł

PRODUKT SZYTY NA ZAMÓWIENIE. ŚREDNI CZAS REALIZACJI PODANY NA GÓRZE STRONY.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Sztywny pas taktyczny do spodni wykonany z grubej taśmy poliamidowej, charakteryzującej się wysoką odpornością na przecieranie, blaknięcie i mechacenie z oryginalną klamrą Cobra renomowanej firmy AustriAlpin.

Pas najwyższej jakości szyty dwukrotnie grubszymi nićmi "20" względem naszych pozostałych produktów. Metalowa klamra oraz specjalny wzór i wielkość szwu zapewniają ogromną wytrzymałość, a taśma zaszyta do wewnątrz eliminuje ostrą krawędź taśmy dodatkowo wzmacniając szew stawiając olbrzymi opór dla nici nawet gdy zostanie przerwana w którymś miejscu. Nić zaczęła by się pruć dalej dopiero pod bardzo dużą siłą. Nawet umyślne prucie bez dalszego przecinania nici jest niezwykle trudne, a nawet niemożliwe.

Odpowiednia sztywność paska zapewnia komfortowe użytkowanie zarówno na co dzień jak i we współpracy z kaburą. Regulacja długości w szerokim zakresie, a końcówka taśmy pewnie blokowana gumową szlufką, która znajduje się w komplecie.

Ciekawym drobiazgiem jest wstawka symbolizująca barwy narodowe. Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce z czego jesteśmy dumni i chcemy się tym chwalić. Co więcej znaczna część materiałów z których szyjemy również produkowana jest w Polsce.

Szerokość pasa: 44mm

Długość pasa: 130cm

Wytrzymałość klamry: 900kg (9kN)

Wytrzymałość taśmy: 2000kg

Wprowadzanie modyfikacji na wewnętrznej/zewnętrznej stronie pasa ogranicza jego regulację - taśmy molle dodane w konfiguratorze nie przejdą przez klamrę! Pas z dodatkowymi taśmami molle na długości 70cm nie będzie pasował na osobę z obwodem w pasie poniżej ~85cm. Dodatkowy rzep od wewnątrz pasa zaczyna się tuż za wszywką biało-czerwoną, proszę dobierać długość rzepa do swojego obwodu uwzględniając początek rzepa za zaszyciem klamry.

Pas nie jest przeznaczony do technik asekuracyjnych, ani zjazdowych.

Oceny produktu
4.3/5

Mega pozytyw

Od momentu, gdy tylko otworzyłem paczkę wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Solidny, ani zbyt sztywny, ani zbyt miękki. Klamra- bajka, mam wrażenie że to będzie pasek nie do zdarcia i będzie mi towarzyszyć wiele lat. Trochę klamerka ciężko wchodzi w szlufki od jeansów, ale ciul tam. Świetny jest!

Dla mnie ideał

Jest to najprawdopodobniej pierwszy pas w moim posiadania od lat, który pasuje wręcz idealnie. Nic się nie wbija, przekrzywia czy uwiera. Zamówiłem z dodatkową wszywką molle po wewnętrznej stronie. Dodatkowo informacje i pomoc jaką otrzymałem przed i podczas zamówienia od pracowników sklepu jest na najwyższym poziomie.
Polecam każdemu zarówno Pas jak i firmę

Piotr Starzomski

Posiadam 2 pasy jeden w kolorze czarnym, drugi w kolorze green. Wykonanie, szycie bez zarzutu. Pomysł z wewnętrznym molle bardzo dobry zamontowanie różnego rodzaju kabur kieszeni cargo itp. przy użyciu wewnętrznych taśm molle spisuje się świetnie. Sprzęt nie przemieszcza się po całym pasie dzięki temu nie patrząc wiem, co i gdzie mam na pasie. W sytuacji kryzysowej nie szukasz tracąc cenny czas. Szkoda, ze nie ma opcji wyboru sztywności pasa oraz szerokości. Jedyny minus, który zauważyłem uciążliwa jest regulacja pasa, którą bardzo często trzeba poprawiać, przydałoby się naszyć kawałek rzepa od strony wewnętrznej do momentu gdzie zaczyna się molle to by dawało jakiś zakres regulacji niezmniejszajac ilości molle no i problem regulowania ciągłego pasa by zniknął.

Rewelacja

Towar jak zwykle u Baribala - najwyższa jakość. Mam wrażenie że ten pas jest w stanie wytrzymać wszystkie trudy. Mam tylko mały problem z wkładaniem do szlufek - są nieco za małe ale to już wina spodni.

Konrad

Pas sam w sobie jest świetny, mam dwa czarny i coyote  i pewnie kupie jeszcze zielony do kompletu :) ale mam uwagi co do opcji dodatkowych. Warto dodać lepsze zdjęcia albo dokładniejszy opis . Pierwszy pas kupiłem z opcja "ukryta kieszonka na zamek" , miałem nadzieje ze kieszonka jak w większości pasów które widziałem jest z tylu , okazało się ze jest skrajnie z lewej strony akurat z tej gdzie nosze ładownicę którą kupiłem razem z pasem. Często wsiadam i wysiadam z auta i przesuwam ładownicę z boku na przód co kieszonka skutecznie utrudniała . Pisze utrudniała bo po  dwóch tygodniach ja odprułem i 15 zl poszło w błoto bo opis jest niedokładny . Powinno być zdjęcie całego pasa z miejscem naszycia kieszonki lub przynajmniej dokładniejszy opis.

Bardzo fajny ale...

Wszystkie rzeczy jakie mam od Baribala wykorzystuje dzień w dzień w pracy, na pierwej linii.
Pas Bastil to kolejny element wyposażenia z którego korzystam. Po tygodniu pracy na pasie stwierdzam, że mógł by być nieco sztywniejszy, przynajmniej jeżeli chodzi o zastosowania służbowe i przenoszenie wyposażenia. Gdybym nosił go do zwykłych spodni, pod koszulą to by był w sam raz.
Kolejna uwaga to Baribal zawiódł mnie nieco wykonaniem. O ile inne produkty, które od niego miałem były wykonane w 1 klasie o tyle pas sprawia wrażenie robionego na szybko. (może krawiec miał gorszy dzień).
Podsumowanie: jakość wykończenia uznam za wypadek przy pracy. jak dla mnie do moich zastosowań mógł by być sztywniejszy

Marek

Kolejne i napawano nie ostatnie zamówienie zakończone pełną satysfakcją Dziękuję polecam BARIBALA

Szymon

Nie ma do czego sie doczepić, polecam każdemu, kto potrzebuje naprawdę porządnie zrobionego pasa :)

Idealny

Kupiłem ten pas chwilę po premierze i od momentu jak do mnie dotarł to się z nim nie rozstaje. Noszony codziennie w warunkach miejskich, często zakryty koszulką lub innym materiałem o który może się ocierać, a jak do tej pory jedyne miejsce gdzie farba delikatnie zeszła z klamry jest miejsce zatrzasku, które w zapiętym pasku jest niewidoczne. Poza tym faktem wygląda jak nowy, jak bardzo wytrzymały, piękny i płynność zapinania i odpinania nie pozostawia żadnych życzeń. Wart swojej ceny!

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Wybierz kolor pasa
Czarny
 
Czarny
 
Ciemna Oliwka
 
Ciemna Oliwka
 
Ciemny Coyote
 
Ciemny Coyote
 
Multicam®
 
Multicam®
[+ 80,49 zł]
Inne
M.O.L.L.E. wewnątrz  (13 komórek)
 
M.O.L.L.E. wewnątrz (13 komórek)
[+ 21,14 zł]
M.O.L.L.E. na zewnątrz (8 komórek)
 
M.O.L.L.E. na zewnątrz (8 komórek)
[+ 13,82 zł]
Ukryta kieszonka na zamek
 
Ukryta kieszonka na zamek
[+ 12,20 zł]
Otwarta kieszonka z gumy
 
Otwarta kieszonka z gumy
[+ 7,32 zł]
Podkład 50mm z PĘTELKĄ 140cm, rzep HACZYK 90cm od wewnątrz pasa
 
Podkład 50mm z PĘTELKĄ 140cm, rzep HACZYK 90cm od wewnątrz pasa
[+ 48,78 zł]
Podkład 50mm z HACZYKIEM 140cm, rzep PĘTELKA 90cm od wewnątrz pasa
 
Podkład 50mm z HACZYKIEM 140cm, rzep PĘTELKA 90cm od wewnątrz pasa
[+ 48,78 zł]
2 taśmy 10mm MOLLE 70cm na zewnątrz pasa Bastil
 
2 taśmy 10mm MOLLE 70cm na zewnątrz pasa Bastil
[+ 31,71 zł]
 
Bez biało-czerwonej wszywki
M.O.L.L.E. na zewnątrz (17 komórek)
 
M.O.L.L.E. na zewnątrz (17 komórek)
[+ 26,83 zł]
2 taśmy 10mm MOLLE 90cm na zewnątrz pasa Bastil
 
2 taśmy 10mm MOLLE 90cm na zewnątrz pasa Bastil
[+ 39,84 zł]
Rzep HACZYK 70cm od wewnątrz PASA
 
Rzep HACZYK 70cm od wewnątrz PASA
[+ 12,20 zł]
Rzep HACZYK 80cm od wewnątrz PASA
 
Rzep HACZYK 80cm od wewnątrz PASA
[+ 12,20 zł]
Rzep HACZYK 90cm od wewnątrz PASA
 
Rzep HACZYK 90cm od wewnątrz PASA
[+ 12,20 zł]
Rzep PĘTELKA 70cm od wewnątrz PASA
 
Rzep PĘTELKA 70cm od wewnątrz PASA
[+ 12,20 zł]
Rzep PĘTELKA 80cm od wewnątrz PASA
 
Rzep PĘTELKA 80cm od wewnątrz PASA
[+ 12,20 zł]
Rzep PĘTELKA 90cm od wewnątrz PASA
 
Rzep PĘTELKA 90cm od wewnątrz PASA
[+ 12,20 zł]
Długość paska
 
110cm (+/-3cm)
 
 
130cm (+/-3cm)
[- 8,13 zł]
 
150cm (+/-3cm)
 
 
170cm (+/-3cm)
[+ 4,07 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo