Uniwersalne szelki chestrig 40mm do nerki, molle

Cechy produktu
  • Szerokość paska - 40mm
Cena:

95,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Czas realizacji ok. 5-10 dni roboczych

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

3793 Przedmioty

Szelki pasujące do większości ładownic z systemem MOLLE z tyłu tak jak Nerka Baribal, Mini Nerka, Organizer EDC, Ładownica Cargo itd. Dzięki mocowaniu za pomocą wygodnych klipsów oraz zaczepów na rzep można je w bardzo prosty i szybki sposób przyczepić do taśm MOLLE 25mm w sposób umozliwiający noszenie produktu na klatce piersiowej co jest szczególnie przydatne podczas marszu z dużym plecakiem, którego pas biodrowy kolidowałby z nerką na biodrze. Co więcej takie umiejscowienie ładownicy daje doskonały dostęp i wgląd w zawartość noszonej kieszeni.

Taśma w miejscu ramion ma szerokość 40mm, dzięki czemu bardzo dobrze rozkłada ciężar ładownicy, natomiast pod pachami zastosowana węższa taśma 25mm znacznie lepiej układa się na ciele i nie krępuje ruchów. Łącznik oparty na dużych D-ringach umożliwia idealne dostosowanie taśm pod dowolnym kątem całkowicie eliminując problem marszczenia się, czy zwijania taśm na plecach. Konstrukcja jest bardzo płaska i praktycznie nie wyczuwalna nawet po założeniu plecaka.

Jedne szelki do wszystkich Twoich ładownic. Oszczędzasz pieniądze i miejsce zapewniając całkowicie nową funkcjonalność!

Oceny produktu
5/5

Dobrze przemyślane szelki

Dobry i wygodny patent mam na nim organizer poziomy i super się sprawdza. Na szybko można też przez ramię przełożyć. Jakość szycie i wykonanie jak zwykle super.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor dodatków i wykończenia
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czarny
 
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 
granatowy
 
granatowy
[+ 12,20 zł]
Inne
 
Dodatkowy pasek stabilizujący 25mm z klipsami do MOLLE dla szelek chestrig
[+ 15,45 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo