Zawieszenie do broni 1-2pkt 50mm

Cena:

65,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Średni czas realizacji podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

29814 Przedmioty

Profesjonalne zawieszenie do broni. Uniwersalne troki mocujące umożliwiają montaż do konkretnego zaczepu, ale także za kolbę lub inny element broni. Można do nich w bardzo prosty sposób przymocować metalowe zaczepy bez konieczności szycia. Szerokość 50mm gwarantuje wysoki komfort, a regulacja długości pasa może być zmieniana jedną ręką za pomocą dużej pętli.

Całość wykonana jest ze śliskiej taśmy poliamidowej, dzięki czemu zawieszenie łatwo się przesuwa po ubraniu i nie niszczy go, a zarazem gwarantuje najwyższy poziom wytrzymałości na rozerwania, ścieranie, blaknięcie i mechacenie.

Całość może być używana jako zawieszenie 2pkt lub po sczepieniu jednego końca jako 1pkt. Klamra umożliwia szybkie wypięcie jedną ręką.

Oceny produktu
5/5

Decent sling.

Pros:
1. The materials and the sewing on the sling are perfect.
2. It is long enough even for a giant dressed in winter clothing
3. It is comfortable due to the wider webbing
4. It is a "push to lengthen", closed loop design, which I personally prefer
5. The adjustment loop is wide and easy to maneuver
6. As the webbing is flexible it allows it to be a slimmer profile, for better adjustment, and does not catch on things.

So, my conclusions:
1. If you only plan to use it as a 1 point sling it is very comfortable.
2. As I use it in 2 point configuration I consider cutting the 1 point male buckle that allows the 1-2 point modification and reattach it in a easy on easy off fashion(via triglides, not sewn) so that it will better suit me and my use.
3. I would recommend that a even more basic configuration exist as an option. One in which the sling does not have any side release buckles on the front part, simply a 1 inch webbing with triglides on both ends.

So, al in all a more than decent sling and I will definitely recommend this sling to friends.

Świetna robota

Zawieszenie wykonane zgodnie z moją prośbą sprawuje się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o jakość, to słowa uznania, wykonanie z największą starannością.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Coyote Brown
[+ 8,13 zł]
Inne
 
Mocowanie do aparatu
[+ 16,26 zł]
Dodatkowy trok z klamerką mocowany do broni oraz wpięcie przy D-ringu
 
Dodatkowy trok z klamerką mocowany do broni oraz wpięcie przy D-ringu
[+ 12,20 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo