Podpas, pas wewnętrzny do pasa taktycznego

Cena:

35,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Średni czas realizacji podany na górze strony

  • 40mm
  • 50mm

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Pas wewnętrzny do posiadanego już własnego pasa taktycznego, podszytego z jednej strony rzepem.

Pas służy do stabilizacji i montażu pasa taktycznego posiadającego od wewnętrznej strony rzep - haczyk lub pętelkę. W konfiguratorze można wybrać, która strona rzepa ma być przyszyta do oferowanego pasa wewnętrznego, jak również jego szerokość, długość oraz kolor. Dzięki temu można dobrać podpas idealnie pasujący do pasa taktycznego.

Oferowany pas jest zapinany na rzep, a podana długość pasa w konfiguratorze dotyczy długości całkowitej. Na jednym końcu znajduje się rzep o długości 20cm, który zapina pas, tym samym zmniejszając maksymalny obwód pasa o te 20cm. Pas jest po całej długości przeszyty rzepem, przez co nie ma minimalnego ograniczenia regulacji obwodu, gdyż w każdym miejscu pas można zapiąć. Rzep jest potrójnie przyszyty - po brzegach i przez środek, dzięki czemu nie będzie on latał i odstawał od taśmy.

Cena za 1szt.

Jeśli nie jesteś pewien co do strony rzepa, albo potrzebnej długości pasa - napisz do nas maila!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Coyote Brown
 
Długość paska
 
110cm (+/-3cm)
 
 
120cm
 
 
130cm
 
 
140cm
 
 
150cm
 
Szerokość
 
40mm
 
 
50mm
 
Wybierz stronę rzepa
pętelka (miękki)
 
pętelka (miękki)
 
haczyk (ostry)
 
haczyk (ostry)
 

© Baribal Poland 2023 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo