Podpas, pas wewnętrzny do pasa taktycznego

Cena:

45,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Średni czas realizacji podany na górze strony

  • 40mm
  • 50mm

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Pas wewnętrzny do posiadanego już własnego pasa taktycznego, podszytego z jednej strony rzepem Alfatex® marki VELCRO®.

Pas służy do stabilizacji i montażu pasa taktycznego posiadającego od wewnętrznej strony rzep Alfatex® marki VELCRO®- haczyk lub pętelkę. W konfiguratorze można wybrać, która strona rzepa Alfatex® marki VELCRO® ma być przyszyta do oferowanego pasa wewnętrznego, jak również jego szerokość, długość oraz kolor. Dzięki temu można dobrać podpas idealnie pasujący do pasa taktycznego.

Oferowany pas jest zapinany na rzep Alfatex® marki VELCRO®, a podana długość pasa w konfiguratorze dotyczy długości całkowitej. Na jednym końcu znajduje się rzep Alfatex® marki VELCRO® o długości 20cm, który zapina pas, tym samym zmniejszając maksymalny obwód pasa o te 20cm. Pas jest po całej długości przeszyty rzepem Alfatex® marki VELCRO®, przez co nie ma minimalnego ograniczenia regulacji obwodu, gdyż w każdym miejscu pas można zapiąć. Rzep Alfatex® marki VELCRO® jest potrójnie przyszyty - po brzegach i przez środek, dzięki czemu nie będzie on latał i odstawał od taśmy.

Cena za 1szt.

Jeśli nie jesteś pewien co do strony rzepa Alfatex® marki VELCRO®, albo potrzebnej długości pasa - napisz do nas maila!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Coyote Brown
 
Długość paska
 
110cm (+/-3cm)
 
 
120cm
 
 
130cm
 
 
140cm
 
 
150cm
 
Szerokość
 
40mm
 
 
50mm
 
Wybierz stronę rzepa
pętelka (miękki)
 
pętelka (miękki)
 
haczyk (ostry)
 
haczyk (ostry)
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo