Taktyczne zawieszenie 2 punktowe do broni

Cena:

80,00 zł

Ranger Green i czarne zazwyczaj w magazynie. Pozostałe kolory na zamówienie

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Zawieszenie opracowane na podstawie obszernej analizy najnowszych rozwiązań i doświadczeń. Zawieszenia 2 punktowe stają się coraz bardziej cenione i wypierają proste zawieszenia 1 punktowe oraz przesadnie skomplikowane zawieszenia 3 punktowe.

Nowoczesne zawieszenie musi zapewniać komfort noszenia i przenoszenia broni długiej, a także poprawiać stabilność w postawie strzeleckiej i poprawę wyników strzelca. Dzięki odciążeniu rąk i lepszemu dociskowi broni do ciała uprząż znacznie poprawia stabilność celowania, a tym samym skuteczność strzelca zwłaszcza na dystansach powyżej 50m.

Dzięki regulacji w 3 miejscach zawieszenie można doskonale dopasować zarówno do niewielkich rozmiarów pistoletów maszynowych, jak i popularnych karabinków szturmowych, czy nawet karabinów precyzyjnych.

Nadmiar taśm do regulacji można złożyć i sczepić gumoszlufkami, które są w komplecie. Dzięki temu żadne taśmy nam nie latają i nie kolidują podczas użytkowania zawieszenia.

Wysoki komfort noszenia broni zapewnia szeroka poduszka z odpowiednio sztywnym i miękkim wypełnieniem. Dzięki temu pas nie wrzyna się w ramie, ani nie uciska szyi, a równocześnie bezproblemowo i naturalnie układa się na ciele. Poduszka wykonana jest z materiału Cordura® od zewnętrznej strony dzięki czemu możemy zawieszenie dopasować do naszego oporządzenia, a od strony ciała wykonana jest z taśmy poliamidowej, dzięki czemu jest bardziej śliska i wytrzymała. Ułatwia to jej przesuwanie i jest przyjemniejsza w kontakcie ze skórą niż sama Cordura, która może nawet przecierać ubrań podczas intensywnego tarcia. Specjalistyczna pianka nie chłonie wody, a jej niewielka grubość zapewnia optymalny komfort i niewielką grubość zawieszenia przez co nie koliduje z plecakami, czy kamizelkami.

Kolejną bardzo ważną cechą zawieszenia jest jego szybka regulacja jedną ręką. To właśnie na tej funkcji opiera się dynamiczne i skuteczne działanie nowoczesnego zawieszenia. Doskonały docisk broni do ciała podczas strzelania, luzowanie podczas zmian pozycji lub ręki dominującej na słabą, stabilność podczas przenoszenia broni na plecach podczas biegu, czy pokonywaniu przeszkód. Długi i wygodny uchwyt znajduje się pod pachą ręki słabej i zapewnia szybki i intuicyjny dostęp zarówno do ściągania zawieszenia jak i luzowania długości poprzez odchylenie regulatora samozaciskowego ITW NEXUS® oraz posiada dodatkowo uchwyt rzep Alfatex® marki VELCRO®, aby nie zwisał luźno, ale w przypadku gdy chce ściągnąć zawieszenie dalej niż pozwala sam uchwyt to mocnym ruchem rozczepimy rzep Alfatex® marki VELCRO® i zyskamy dodatkowe centymetry regulacji. Uchwyt jest podwinięty na końcu kilka razu i zaszyty aby łatwo było go złapać zmarzniętą ręką. Regulacja jest lekka i szybka, dzięki taśmie 25mm i bardzo mocnemu regulatorowi z acetalu o wytrzymałości ponad 100kg ITW NEXUS®! Polimerowe przelotki ITW NEXUS® mają wytrzymałość minimum 40kg w najsłabszym punkcie, a co ważne, nie zużywają taśmy i nie powodują jej mechacenia jak w przypadku metalowych elementów przez co zawieszenie będzie długi czas działać płynnie i niezawodnie.

Zastosowane materiały są niezwykle wytrzymałe, wodooporne, odporne na promieniowanie UV, nie blaknące i przeznaczone do pracy w skrajnych temperaturach od -30 do 60stopni.

Zawieszenie mocowane jest do broni za pomocą troczków zaplatanych na regulatorach dzięki temu możemy je z łatwością zamocować do każdego typu mocowania jak okienka, przelotki w kolbach, oplatając za kolbę, czy chwyt przedni. W przypadku uszu z małym otworem zaleca się zastosowanie linki kewlarowej (dostępna w ofercie) do zrobienia większej pętli. Klamra ITW NEXUS® umożliwia natychmiastowe uwolnienie się z zawieszenia gdyby zaistniała taka potrzeba.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zastosować haczyki, karabińczyki itp. z innych zawieszeń lub dokupić takie zaczepy oddzielnie i założyć je do standardowego zawieszenia samodzielnie bez potrzeby szycia, ani prucia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
 
Ranger Green Cordura® 1000D
 
 
 
Czarny Cordura® 1000D
 
WZ.93 Cordura® 770D
 
WZ.93 Cordura® 770D
[+ 12,20 zł]
Multicam Cordura® 1000D
 
Multicam Cordura® 1000D
 
Multicam Tropic Cordura® 500D
 
Multicam Tropic Cordura® 500D
[+ 12,20 zł]
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
 
USA Pencott Greenzone® Nylon 500D
[+ 12,20 zł]
Pencott Badlands Cordura® 500D
 
Pencott Badlands Cordura® 500D
[+ 12,20 zł]
M81 Woodland WESTRIDGE® 500D Nylon
 
M81 Woodland WESTRIDGE® 500D Nylon
[+ 12,20 zł]
 
 
Czerwony Cordura 1000D
 
 
 
Granatowy Cordura 1000D
 
Cordura® Żółty Hi-Viz + odblaski dla WRD
 
Cordura® Żółty Hi-Viz + odblaski dla WRD
[+ 12,20 zł]
Multicam Black Cordura® 500D
 
Multicam Black Cordura® 500D
[+ 12,20 zł]
Wybierz kolor dodatków i wykończenia
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czarny
 
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 
szary
 
szary
 
czerwony z czarnymi elementami
 
czerwony z czarnymi elementami
 
granatowy
 
granatowy
[+ 8,13 zł]
Inne
Linka Tactical Kevlar® Aramid 525 USA o wytrzymałości 238kg do mocowania na małych uszkach - 1m
 
Linka Tactical Kevlar® Aramid 525 USA o wytrzymałości 238kg do mocowania na małych uszkach - 1m
[+ 6,10 zł]
Dodatkowa klamerka od strony kolby
 
Dodatkowa klamerka od strony kolby
[+ 16,26 zł]

© Baribal Poland 2023 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo