Wymienny moduł na sprzęt fotograficzny do plecaka Geron 35l

Cechy produktu
  • Szerokość - 30cm
  • Wysokość - 53cm
  • Głębokość - 10cm
  • Cena za - zestaw
Cena:

249,00 zł

PRODUKT SZYTY NA ZAMÓWIENIE. ŚREDNI CZAS REALIZACJI PODANY NA GÓRZE STRONY.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

3996 Przedmioty

Wymienny moduł specjalistyczny do zabezpieczenia i organizacji sprzętu fotograficznego, ale także umożliwia zbudowanie zestawu na strzelnice, do przenoszenia narzędzi specjalistycznych, czy dużej apteczki drużynowej.

Dzięki zastosowaniu tkaniny o doskonałych właściwościach mocowania taśm rzep Alfatex® marki VELCRO® możemy, z odpowiednich przegródek lub dodatkowych akcesoriów mocowanych na rzep, tworzyć dedykowane komórki na konkretne elementy. Rzep trzyma się bardzo pewnie, porównywalnie z taśmami rzep Alfatex® marki VELCRO®.

Przyczepione przegrody oraz akcesoria nie odrywają się nawet podczas użytkowania.

Wszystkie ścianki oraz przegrody posiadają wszytą piankę grubości 10mm o bardzo dużej gęstości co gwarantuje doskonałą ochronę zawartości.

Całość jest bardzo sztywna i solidnie stabilizuje nawet ciężkie przedmioty. Wymiary zostały idealnie dopasowane do plecaka Geron, tak jak pozostałe moduły z naszej oferty.

Moduł wielkością pasuje do plecaka Geron 35l. Mniejszy moduł do Gerona 28l również można znaleźć w naszym sklepie.

W zestawie znajdują się:

-podstawa modułu

-2 długie przegrody

-6 krótkich przegród

-1 pasek mocujący

Akcesoria do modułu znajdziesz tutaj: http://baribalpoland.pl/pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=organizer+na+rzep&submit_search=

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
Beżowy
 
Beżowy
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo