2x Taktyczny ściągacz webdominator

Cena:

8,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

32753 Przedmioty

Praktyczny i niezwykle przydatny drobiazg wykonany z gumosznurka, który pozwoli nam zapanować nad zwisającymi taśmami w plecaku, uporządkuje paracord, kable, zaczepi rurkę camelbaka i milion innych rzeczy. Idealny do wszystkiego, gdzie trzeba coś połączyć, przyczepić i uporządkować. Szerokość pętli - 10cm.

Cena za 2szt.

Oceny produktu
5/5

Polecam

Milion zastosowań i schludny wygląd. Jeśli trzeba coś przytrzymać w miejscu, czy to nogawkę spodni, czy taśmy, czy butelkę do plecaka, czy może nawet cokolwiek na pasek - jest ściągacz a problemu nie ma.

Polecam :)

Napisz opinię

Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czerwony
 
 
 
Pomarańczowy neon
 
 
 
Granatowy
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo