Samoprzylepna taśma rzep marki VELCRO® Brand pętelka 25mm czarny 50cm

1.11

Cechy produktu
  • Szerokość - 25mm
  • Długość - 0.5m
  • Strona rzepa - pętelka
  • NIE MOŻNA ZWRÓCIĆ - Produkt cięty z rolki
Cena:

4,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 2

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Najlepsze produkty światowego lidera w produkcji rzepów. Spełniają najwyższe normy ISO 9001. Charakteryzują się trwałością, odpornością na pranie oraz siłą połączenia i spójnością haczyków. Tkane z poliamidu. Wykorzystywane w produktach o najwyższej jakości, w tym w wyczynowym sprzęcie turystycznym, sprzęcie wojskowym, sprzęcie wspinaczkowym itp.

Jest to najwyższej jakości taśma rzep marki VELCRO® Brand, nie jest to ekologiczna wersja rzepa, która jest kilkukrotnie tańsza, wykonana z pozostałości produkcyjnych. Kupując u nas masz pewność, że otrzymany rzep jest pełnowartościowym i najwyższej jakości produktem.

Zużycie rzepa po 10 000 cykli, tj. złączeń i rozłączeń wynosi jedynie 50%!

Kolor zachowuje trwałość po praniu na mokro, sucho, przy tarciu, poceniu. Odporny na światło, wodę oraz morską wodę.

Taśma rzepowa od spodniej strony pokryta jest klejem, dzięki czemu łatwo doczepimy rzep tam, gdzie nie możemy go doszyć. Podłoża, do których można przykleić rzep: aluminium anodyzowane, szkło, malowane płyty ścienne, plywood, poliester, stal nierdzewna, plecówka, karton, poliacryl.

Klej jest wykonany na bazie kauczuku i zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -15°C do +90°C. Można go zastosować do większości czystych i gładkich powierzchni.

Wskazówki zastosowania:

Minimalna zalecana temperatura aplikowania to +20°C do +30°C. Przed przyklejeniem należy dokładnie oczyścić powierzchnię (alkoholem lub spirytusem). Rzep osiąga maksymalną przyczepność po upływie 24h od przyklejenia.

Cena za 50cm jednej strony samoprzylepnego rzepa - pętelki. Przy zakupie większej ilości wysyłamy rzep w jednym kawałku.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię


© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo