Suwak YKK ® 5RC 5mm nieblokujący

Cechy produktu
  • Typ / rozmiar - 5 RC
Cena:

1,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

20964 Przedmioty

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat
50 25%
200 35%

Suwak nieblokujący światowej marki YKK słynącej z wysokiej jakości zamków błyskawicznych. Zamki YKK są powszechnie stosowane w wysokiej jakości odzieży i produktach turystycznych. Suwak pasuje do taśmy suwakowej o szerokości spirali 5mm.

Idealny do mniejszych kieszonek w ekwipunku turystycznym, plecakach, torbach, pokrowcach czy odzieży.

Na uchwycie posiada tłoczone logo YKK, a z drugiej strony znajduje się numer suwaka - 5RC.

Cena za 1szt. suwaka YKK 5RC - kod suwaka oznacza do jakiej taśmy YKK pasuje. W naszej ofercie znajduje się również taśma zamkowa, aby stworzyć pasujący zamek YKK. Tylko połączenie suwaka YKK i taśmy YKK gwarantuje niezawodne działanie zamka.

Sposób na suwak dwustronny do namiotu: z jednego końca taśmy zamkowej należy założyć suwak rewersowy, a z drugiego końca taśmy zamkowej - suwak zwykły. Dzięki temu możliwe będzie otwarcie i zamknięcie zamka zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz namiotu. W oddzielnej ofercie dostępny jest również suwak dwustronny, czyli z dwoma uchwytami.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czerwony
 
 
 
Granatowy
 
 
 
szary
 
 
 
Coyote Brown
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo