Suwak rewersowy 7mm NIEBLOKUJĄCY odwrotny

Cena:

1,50 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

184 Przedmioty

Wysokiej jakości suwak do taśmy suwakowej o szerokości spirali 7mm. Suwak zakładany odwrotnie niż standardowe suwaki, tzn. spiralą do dołu. Suwak jest nieblokujący i pasuje do taśmy bryzgoszczelnej 7mm dostępnej w naszej ofercie oraz zwykłej taśmy spiralnej.

Suwaki te są produkowane przez czołowego polskiego producenta Alpha Technology, które są powszechnie wykorzystywane w wyrobach dla wojska i jednostek specjalnych.

Cena za 1szt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Niebieski
 
 
 
Biały
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo