2x Gumowa szlufka do paska 40mm

Cechy produktu
  • Cena za - 2szt.
Cena:

9,00 zł

Produkt zazwyczaj w magazynie.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

4869 Przedmioty

Gumowe szlufki świetnie uporządkują wiszące taśmy w paskach do spodni, pasach taktycznych, paskach na ramię, paskach biodrowych w nerkach, organizerach, plecakach, szelkach - wszędzie tam, gdzie denerwują cię wiszące taśmy. Dzięki temu, że są z rozciągliwej gumy, bez problemu można je przecisnąć przez klamry, regulatory bez konieczności rozkładania paska na części pierwsze. Mogą posłużyć również jako maskowanie do regulatorów, aby cały sprzęt był pod jeden kolor.

Cena za 2szt.

Oceny produktu
5/5

Polecam

Szlufka na pasek 4 cm, pasek 4cm, nieco "ciasna" ale pewnie się wyrobi. Na pewno spełnia swoje zadanie, nic się nie ruszą :) Polecam.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo