Taśma suwakowa YKK ® 10RCF 10mm spiralna 50cm

4,50 zł

  • Czarny
  • Ranger Green
  • Czerwony
  • Granatowy
  • szary
  • Coyote Brown

Sztuk: - +


Taśma suwakowa YKK ® 10RCF 10mm spiralna 50cm

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
 
Czarny
 
 
Ranger Green
 
 
Czerwony
 
 
Granatowy
 
 
szary
 
 
Coyote Brown
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Taśma suwakowa spiralna 10 RCF o szerokości spirali 10mm światowej marki YKK słynącej z wysokiej jakości zamków błyskawicznych. Ten rozmiar zamka idealnie sprawdzi się w głównych kieszeniach toreb, plecaków, pokrowców, a także w namiotach, czy śpiworach. Zamki YKK są powszechnie stosowane w wysokiej jakości odzieży i produktach turystycznych. 

Pasujące suwaki 10mm można zamówić oddzielnie w naszym sklepie.

Cena za 50cm taśmy suwakowej YKK 10RCF - kod taśmy oznacza do jakiego suwaka YKK pasuje. W naszej ofercie znajdują się również suwaki, aby stworzyć pasujący zamek YKK. Tylko połączenie suwaka YKK i taśmy YKK gwarantuje niezawodne działanie zamka.

Przy zakupie większej ilości, wysyłamy taśmę w jednym kawałku.

Cechy produktu:

  • Cena za - 50cm

Rabaty ilościowe

SztukRabatOszczędzasz
minimum 20 szt. 15% Do 13,50 zł
minimum 50 szt. 30% Do 67,50 zł

Napisz opinię

Taśma suwakowa YKK ® 10RCF 10mm spiralna 50cm

Taśma suwakowa YKK ® 10RCF 10mm spiralna 50cm

Zobacz również...