Taśma suwakowa YKK ® 10RCF 10mm spiralna 50cm

Cechy produktu
  • Cena za - 50cm
  • Typ / rozmiar - 10 RC
  • NIE MOŻNA ZWRÓCIĆ - Produkt cięty z rolki
Cena:

4,50 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

5614 Przedmioty

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat
20 15%
50 30%

Taśma suwakowa spiralna 10 RCF o szerokości spirali 10mm światowej marki YKK słynącej z wysokiej jakości zamków błyskawicznych. Ten rozmiar zamka idealnie sprawdzi się w głównych kieszeniach toreb, plecaków, pokrowców, a także w namiotach, czy śpiworach. Zamki YKK są powszechnie stosowane w wysokiej jakości odzieży i produktach turystycznych. 

Pasujące suwaki 10mm można zamówić oddzielnie w naszym sklepie.

Cena za 50cm taśmy suwakowej YKK 10RCF - kod taśmy oznacza do jakiego suwaka YKK pasuje. W naszej ofercie znajdują się również suwaki, aby stworzyć pasujący zamek YKK. Tylko połączenie suwaka YKK i taśmy YKK gwarantuje niezawodne działanie zamka.

Przy zakupie większej ilości, wysyłamy taśmę w jednym kawałku.

Szerokość całkowita: 4cm

Towar cięty z rolki pod wymiar klienta - nie ma możliwości zwrotu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czerwony
 
 
 
Granatowy
 
 
 
szary
 
 
 
Coyote Brown
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo