Adapter z klipsem do molle, pasa

Cena:

13,00 zł

Brak w magazynie. Dostępność w ciagu 3-10 dni roboczych.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

39943 Przedmioty

Adapter z klipsem dedykowany do panelu rzep Alfatex® marki VELCRO® z naszej oferty, dzięki któremu możemy podczepić naszą ładownicę z taśmami molle do panelu rzep Alfatex® marki VELCRO®- i za jego pomocą ładownicę można zamontować w kamizelce. Adapter z klipsem sprawdzi się również jako zaczep przy pasie. Adapter posiada zapięcie na rzep Alfatex® marki VELCRO® umożliwiający montaż na taśmach - molle, pasie biodrowym, pasku do spodni, czy na pasku od torby na ramię. Maksymalna szerokość pasującego pasa to 50mm. Adapter wykonany jest z taśmy 25mm i klips pasuje również na taśmy 25mm.

Adapter możemy wykonać również do 2 rzędów molle z odstępem - czyli na 75mm - prosimy o kontakt w razie zainteresowania!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Czerwony
 
 
 
Granatowy
 
 
 
szary
 
 
 
Coyote Brown
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo