Zamek rozdzielczy VISLON 5VS YKK automatyczny

Cechy produktu
  • Typ / rozmiar - Vislon 5VS
Cena:

12,00 zł

  • 70cm
  • 80cm

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

1 Przedmiot

Zamek kostkowy rozdzielczy z jednym suwakiem YKK Vislon 5VS - długość zamka do wyboru w konfiguratorze (przycisk "wybierz opcje"). Zamki rozdzielcze wykorzystywane są w odzieży wierzchniej - taki zamek można rozdzielić na dwie części i go samodzielnie zapiąć, stosowane są np. w kurtkach codziennych, kurtkach motocyklowych oraz w zestawach motocyklowych, gdzie zamek łączy kurtkę ze spodniami. Zamek posiada jeden suwak automatyczny - taki, który sam się nie będzie rozpinał przez pociągnięcie w bok taśmą suwakową. Suwak można zdjąć z zamka i normalnie wykorzystać, jednakże suwak jest kostkowy, co oznacza, że pasuje wyłącznie do taśmy suwakowej kostkowej – widoczna na zdjęciach – nie mylić ze spiralną! W naszym sklepie można znaleźć również suwaki nieblokujące w zamkach nierozdzielczych, a także spiralne.

Suwaki posiadają na uchwycie tłoczone logo YKK, a od dołu znajduje się numer suwaka – VISLON 5VS. UWAGA! Zamki mogą się różnić kształtem suwaka! Uchwyt może być zaokrąglony na końcu lub prostokątny.

Długość zamka mierzymy jak na obrazku, jest to wartość 'A'

 

Cena za 1szt. gotowego zamka YKK kostkowego Vislon 5VS.

Dostępny kolor: czarny, szary jest w innej ofercie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz długość
 
70cm
 
 
80cm
[+ 0,81 zł]

© Baribal Poland 2022 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo