Tactical sling 1-2points 40mm

Product features
  • длина - 110-170cm
Price:

55,00 zł

- +

This product has additional configuration options.

7451 Items

Product grade
4.3/5

3/5

O ile zawsze produkty Baribala spełniały moje wszelkie oczekiwania a nawet więcej, o tyle nie w tym przypadku.
Samo zawieszenie wykonane prawidłowo, niestety system regulacji pasa to porażka na całej linii. Nie ma mowy o szybkim zwiększeniu/zmniejszeniu długości pasa podczas pracy na broni - żeby to zrobić trzeba użyć sporej ilości siły, czasami nawet obydwu rąk. Zdecydowanie najciężej regulujące się zawieszenie z tych które używałem dotychczas.

Polecam!

Za małe pieniądze dostajemy dobrze uszyte, z wygodną regulacją, odpowiednio szerokie, uniwersalne zawieszenie. Miałem okazję używać różnych "pasów" i na razie Baribal bije je na głowę! Duży plus za trwałość taśm. Żadnych śladów przetarć, regulacja trzyma pewnie a z Baribalem już trochę strzelamy. U wielokrotnie droższej konkurencji bywało z tym różnie. Nie powinienem tego pisać jako klient ale uważam, że cena jest śmiesznie niska w porównaniu do jakości i funkcjonalności tego zawieszenia i na tle konkurencji. Polecam!

Rewelacja

Pas służy mi jako zawieszenie dwupunktowe, dla testów wieszałem na różnych karabinkach od lekkich wyborowych m700, po AR 15 kończąc na m249. na każdym się spisywał świetnie, choć na ostatnim karabinie (m249) już powoli zaczynał się wrzynać, przydałaby się poduszka dla poprawienia komfortu. Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem, pas trzyma nastaw, nie zmienia samoistnie ustawionej pozycji. Trochę trudno zmienia się jego nastaw, ale moim zdaniem to dobrze. Gorąco polecam!

Написать отзыв

Accessories
See also
Выбор модели товара
Выберите цвет
 
 
черный
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
серый
[+ 8,13 zł]
 
 
Coyote Brown
[+ 8,13 zł]
другой
 
Mocowanie do aparatu +20pln
[+ 16,26 zł]
Extra strap with buckle for 2 point detachable mount and buckle to D-ring +15pln
 
Extra strap with buckle for 2 point detachable mount and buckle to D-ring +15pln
[+ 12,20 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal is a registered trademark by the Patent Office of the Republic of Poland
Shop project: Wiwi logo