Dwukomorowa Nerka EDC Twiner

179,00 zł

 • WZ.93 WZ.93
 • Pencott Greenzone Cordura 500D Pencott Greenzone Cordura 500D
 • Multicam Multicam
 • Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 • Ranger Green Cordura 1000D
 • A-TACS FG Cordura 500D A-TACS FG Cordura 500D
 • Pencott Badlands Cordura 500D Pencott Badlands Cordura 500D
 • Multicam Tropic Cordura 500D Multicam Tropic Cordura 500D
 • Szary Cordura 1000D
 • Ranger Green
 • Narzepka Baribal +10pln Narzepka Baribal +10pln
 • Płaska kieszeń na zamek +9pln Płaska kieszeń na zamek +9pln
 • Gumosznurek na dole +9pln Gumosznurek na dole +9pln
 • Kieszonka z Cordury ze szlufką na pałkę +15pln Kieszonka z Cordury ze szlufką na pałkę +15pln
 • Czaszki GITD przy suwakach +8pln Czaszki GITD przy suwakach +8pln
 • Szycie czerwoną nicią +5pln Szycie czerwoną nicią +5pln
 • po prawej stronie
 • po obu stronach +9pln
 • 2 organizery z gumy 25mm po stronie komory głównej zamiast 1 +7pln 2 organizery z gumy 25mm po stronie komory głównej zamiast 1 +7pln

Sztuk: - +


Dwukomorowa Nerka EDC Twiner

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na dostawę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie można odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta.

Wybierz kolor
 
Ranger Green Cordura 1000D
 
 
Czarny Cordura 1000D
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 
WZ.93
WZ.93
 
Multicam
Multicam
 
Multicam Tropic Cordura 500D
Multicam Tropic Cordura 500D
 
Pencott Greenzone Cordura 500D
Pencott Greenzone Cordura 500D
 
Pencott Badlands Cordura 500D
Pencott Badlands Cordura 500D
 
A-TACS FG Cordura 500D
A-TACS FG Cordura 500D
 
 
Szary Cordura 1000D
 
Wybierz kolor dodatków i wykończenia
 
Ranger Green
 
 
Czarny
 
 
Coyote Brown (Ciemny Coyote)
 
Przód
Rzep pętelka na narzepki na całej wielkości klapy +12pln
 
 
 Narzepka Baribal +10pln
Narzepka Baribal +10pln
 
 
Klapka z Cordury bez rzepa +5pln
 
 
Taśmy MOLLE z panelem rzep zamiast kieszonki z klapką +15pln
 
 
Tył
Płaska kieszeń na zamek +9pln
Płaska kieszeń na zamek +9pln
 
 
Taśmy MOLLE z tyłu +12pln
 
 
Dół
Gumosznurek na dole +9pln
Gumosznurek na dole +9pln
 
 
Kieszonka z Cordury ze szlufką na pałkę +15pln
Kieszonka z Cordury ze szlufką na pałkę +15pln
 
 
Inne
Czaszki GITD przy suwakach +8pln
Czaszki GITD przy suwakach +8pln
 
 
Szycie czerwoną nicią +5pln
Szycie czerwoną nicią +5pln
 
 
Szycie niebieską nicią +5pln
Szycie niebieską nicią +5pln
 
 
Pas biodrowy 50mm z 2 rzędami taśm 25mm przeszytych tworząc 3 komórki +27pln
 
 
Nerkę chcę nosić
Komora EDC
Panel rzep pętelka po stronie komory głównej zamiast organizera z gumy +9pln
 
 
Panel rzep pętelka po stronie kieszeni z klapką zamiast organizera z gumy +9pln
 
 
2 organizery z gumy 25mm po stronie komory głównej zamiast 1 +7pln
2 organizery z gumy 25mm po stronie komory głównej zamiast 1 +7pln
 
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Nerka Twiner wyróżnia się 2 komorową konstrukcją z dodatkową kieszonką na smartfona. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwym było podzielenie saszetki na poszczególne strefy, w których skoncentrowaliśmy się na konkretnym przeznaczeniu.

Komora główna o głębokości 5cm stanowi dedykowaną kieszeń na duży portfel, a płaskie kieszenie z siatki na obu ściankach pozwalają nam dodatkowo wykorzystać tą przestrzeń na płaskie przedmioty takie jak notatnik, plastry, wizytówki itp. Dodatkowy haczyk umożliwia podczepienie kluczy, aby nie wpadały na samo dno kieszeni i łatwo je było wyciągnąć. Na zewnątrz po bokach do dyspozycji mamy również 2 małe kieszonki, przeznaczone na drobne rzeczy jak gumy do żucia, czy słuchawki douszne. Zamek otwiera się do wysokości ułatwiającej otwieranie i zamykanie jedną ręką i komfortowy dostęp do zawartości.

Komora EDC o głębokości 3cm zapewnia maksymalną przestrzeń na typowe EDC, czyli nóż, scyzoryk, latarka, krzesiwo, baterie, klucze itd. Główny organizer z gumy wszyty jest tworząc luźne szlufki co minimalizuje odstęp między elementami do minimum i nie deformuje ścianki przy wciskaniu większych przedmiotów. Mały organizer na drobne przedmioty po drugiej stronie wszyty wysoko przy zamku zapewnia łatwy dostęp do każdego elementu EDC w komorze. Zamek otwiera się praktycznie na całej długości umożliwiając nieskrępowany dostęp do zawartości i wykorzystanie każdego centymetra kieszeni.

Kieszeń z klapką to idealne miejsce na smartfon o praktycznie dowolnej wielkości, dzięki czemu możemy mieć go zawsze pod ręką bez względu czy siedzimy w aucie, spacerujemy, czy jedziemy rowerem. Zawartość jest dobrze zabezpieczona od komory EDC podwójną warstwą Cordury i pianką między nimi. Otwór kieszeni został tak uszyty, aby po zamknięciu klapy zakrywał go na całej szerokości zwiększając bezpieczeństwo przenoszenia urządzenia podczas deszczu lub chroniąc przed ochlapaniem. Sama klapka zapewnia przestrzeń na ulubioną narzepkę nie zdradzając swojego taktycznego rodowodu co z pewnością ucieszy fanów bardziej cywilnych produktów.

Rozbudowaliśmy również możliwość przenoszenia rysika, długopisu lub kubotana (a może wszystkich jednocześnie) na dolnej oraz bocznych liniach przodu nerki dając wręcz intuicyjny dostęp co może uratować skórę, gdy chcemy szybko odebrać smartfon za pomocą rysika (mając grube rękawiczki w zimie), bezzwłocznie poratować dziewczynę długopisem (a nóż daje nam swój upragniony numer), czy w ostateczności broniąc się przed napastnikami.

Szlufki z taśmy to estetyczne zakończenie zamków chroniące zwłaszcza w pełni otwierany zamek komory EDC przed zabrudzeniem, czy porysowaniem, stwarza też wiele punktów zaczepienia karabinka, haczyka lub przeplecenia paracordu.

Całość trzyma się blisko i stabilnie dzięki szerokiemu paskowi biodrowemu 40mm z mocną klamrą YKK oraz regulowanym systemem amortyzacji. Pasek standardowo wszyty jest na stałe, aby wyeliminować problem luzowania się taśmy na regulatorach i haczenie tych regulatorów o szlufki spodni przy przesuwaniu saszetki z boku na przód. Bardzo istotne jest więc wybranie strony, po której ma być noszona Nerka Twiner.

Zastosowane materiały:

 • zamki YKK
 • rzepy Velcro / Fastfix
 • cordura 1100D, 1000D, 560D - w zależności od wyboru
 • taśmy Pasamon

Cechy produktu:

 • Szerokość - 18cm
 • Wysokość - 13cm
 • Głębokość - 9cm
 • Szerokość paska - 4cm

Oceny produktu 5 / 5

Rater: 
Grade: 

Ideolo

Mam ładownicę edc belket, jest świetna ale z czasem stała się troszkę zbyt mała, no cóż szpeju przybywa :) wiec przeznaczę ja na apteczkę do plecaka  . Twiner no cóż , to był strzał w 10,szkoda ze nie ogarnęli tego wcześniej , pojemna , zgrabna i nic nie trzeba szukać mimo sporej pojemności . Łatwo przesunąć przy wsiadaniu do auta i nieźle trzyma sie na pasie. Jedna mała uwaga, shockcord na dole powinien być trochę dłuższy, zamówiłem z kieszonka ze szlufka na pałkę i ledwo wcisnąłem rękawiczki na dole , pewnie niedługo zakupie dłuższy i zamontuje. Poza tym ideal :)

Rater: 
Grade: 

Świetna nerka

Wykonanie na najwyższym poziomie i – na upartego – można się jedynie przyczepić zgrzewanych końcówek sznurków. Jakieś zawieszki mogłyby wyglądac lepiej. Jednak samo zgrzanie nie jest złym rozwiązaniem: nic się nie rozplątuje i jest OK.
Własne dostosowanie z dodatkowymi zamkami pomaga w segregowaniu szpeju. Przy tak dużej pojemności zaskakujaco łatwo znaleźć cokolwiek.
A propos pojemności: w nerce mieści się nawet mój wypchany portfel. Co tez jest ogromnym plusem.
W skrócie: jest super.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Dwukomorowa Nerka EDC Twiner

Dwukomorowa Nerka EDC Twiner

Dwukomorowa nerka z kieszenią na smartfona.

Zobacz również...