Blog

Skąd wziąć kod rabatowy na zakupy w sklepie BaribalPoland.pl?

Masz kilka opcji! Poświęć chwilę i przeczytaj!

RABAT ZA ZDJĘCIE


Ta opcja funkcjonuje już od lat! Właściwie jest z nami od samego początku 😉 wyślij do nas zdjęcie swojego-naszego sprzętu w terenie i wypatruj czy fotka znajduje się w naszym albumie na FB tutaj. Jeśli się pojawi, znajdziesz ją również w naszej galerii zdjęć w sklepie online na stronie głównej, a kiedy ją zobaczysz – zgłoś się do nas po rabat 10% na kolejne zakupy! Poniżej kilka fotek, które załapały się na rabat.

RABAT WARTOŚCIOWY

Jeśli nie posiadasz jeszcze naszych produktów, skorzystaj z rabatu 10% doliczanego do zamówień w naszym sklepie na kwotę powyżej 500pln. Możesz też zebrać kilku znajomych i złożyć zbiorowe zamówienie – zapłacicie za jedną wysyłkę i każdy z was kupi sprzęt 10% taniej! Rabat doliczany jest automatycznie kiedy w koszyku znajdą się produkty na łączną wartość 500pln bez kosztów wysyłki. Kolejny poziom to 1230pln, aby otrzymać 15%. Wyjątek stanowią kamizelki dla których rabat 10% naliczamy przy wartości zamówienia powyżej 1500pln z uwagi na ich wysoką wartość oraz plecaki na które obecnie nie przewidujemy rabatów.

RABAT ILOŚCIOWY

Przy zakupie pełnych opakowań pasmanterii lub większej ilości tego samego sprzętu, który szyjemy możemy zaoferować większe rabaty rzędu 15-40%. Co znaczy większa ilość? Nie mowa tu o setkach, czy tysiącach, choć i na takie ilości jesteśmy gotowi, tylko w zależności od produktu może to być nawet kilka sztuk. Co innego zamówienie na 100szt. pasków do spodni, a 100szt. kamizelek 😉 W przypadku sprzętu taktycznego przedstawienie gotowego algorytmu rabatowego jest zbyt skomplikowane i wyceniamy każdy przypadek indywidualnie. Ważne, żeby wszystkie produkty miały identyczną konfigurację. Dla pasmanterii sytuacja wygląda nieco inaczej. Różne produkty mają innej wielkości opakowania, przykładowo taśmy rzepowe mamy w rolkach po 25m, taśmy nośne po 50m lub 100m, paracord w motkach 30m, 50m, 100m, a nawet 300m. W niektórych produktach pasmanteryjnych można już znaleźć tabelki z rabatami ilościowymi w treści opisu produktu. Sukcesywnie będziemy dodawać nowe!

OKAZJE I PROMOCJE

Zawsze możesz załapać się na czasową promocję lub ‘okazjonalną okazję’ – promki na Black Friday, nasze urodziny, święta, czy inne fajne wydarzenia. Każda okazja jest dobra na promocję! Bądź na bieżąco – śledź nas na FB, zapisz się do newslettera – obiecujemy nie spamować :). Może się również zdarzyć, że pojawimy się na targach tematycznych, a na takich wydarzeniach również można liczyć na mega rabaty przy naszym stoisku. Obserwuj, czy przypadkiem nie wpadniemy do Twojego miasta!

Targi Pasje: Łowiectwo-Strzelectwo-Survival / grudzień 2019r. / Lublin

RABAT DLA MUNDUROWYCH

Jeszcze u nas nie funkcjonuje, ale obiecujemy go wprowadzić 🙂

Taktyczna Mini Nerka modyfikowana pod klienta