Blog

Szukasz pomysłu na prezent? Nie wiesz co pod choinkę? Mamy dla Was kilka pomysłowych prezentów!

PREZENT POD CHOINKĘ DO 50ZŁ – MOŻNA TEŻ Z NICH STWORZYĆ ZESTAW KILKU PRODUKTÓW

1. TAKTYCZNY HACZYK DO PASKA (LINK) LUB D-RING DO PASKA – CENA 9PLN / 11PLN

A po co? Do założenia na pasku od spodni i podczepienia portfela, rękawiczek, noża, aby go nie zgubić lub też by ktoś inny nam go nie zabrał.

2. KROKOMIERZ (LINK)– 19,90PLN

Mały, przydatny gadżet do liczenia parokroków. Niezbędny w nawigacji po lesie! Duża ilość kolorów paracordu i koralików pozwala na stworzenie unikalnego krokomierza – specjalnie dla osoby obdarowywanej 🙂 oto kilka przykładów!

3. MINI ETUI NA KARTY – CARD HOLDER – 39PLN (LINK)

Małe etui na karty – każdemu się przyda, dla niektórych na codzień, jak ktoś lubi nosić przy sobie niezbędne minimum, a dla niektórych tylko na okazje – do garnituru na wesele, na imprezę na mieście, na wakacje, aby zabrać tylko to, co potrzebne – dowód, kartę i trochę pieniędzy 😉

4. RETRAKTOR, LINKA ZWIJANA DO KLUCZY – 8PLN (LINK)

Przydatny drobiazg, który można zamocować do szlufki w spodniach, czy wewnątrz nerki – dzięki niemu zawsze pod ręką będziesz mieć często wyciągane przedmioty, takie jak portfel, klucze bez obaw, że je zgubisz.

5. BON PREZENTOWY NA ZAKUPY W SKLEPIE BARIBALPOLAND.PL – WARTOŚĆ DOWOLNA (LINK)

Jeśli nie masz pomysłu, chcesz podarować coś Baribalowego, ale obawiasz się, czy dobrze trafisz – zamów bon prezentowy! Obdarowana osoba sama wybierze co zechce z naszej oferty!

6. NARZEPKA \’OCZY\’ ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI – 20PLN (LINK)

Bardzo ciekawa propozycja narzepki. Będzie się świetnie prezentować na plecaku, kurtce, czy kamizelce. Nie tylko dla dziecka! Dodaj nutę \’agresji\’ do swojego sprzętu 😉

7. ORGANIZER GUMOWY NA PAS Z ZAPIĘCIEM NA RZEP – 45PLN (LINK)

Dla każdego maniaka EDC, który zawsze nosi mnóstwo sprzętu. Dzięki temu organizerowi najbardziej potrzebny multitool będzie tuż pod ręką z łatwym i szybkim dostępem. Organizer można przyczepić na pasku do spodni albo na molle, przykładowo na froncie nerki.

Alternatywnie można zastosować taki sam organizer bez dodatkowej klapki – 25pln (link)

8. ŁADOWNICA NA GAZ Z KLAPKĄ – 45PLN (LINK)

Świetna propozycja dla policjanta, ochroniarza i każdego posiadacza gazu. Ładownica posiada dodatkowe poziome mocowanie do pasa, dzięki czemu można ją przyczepić zarówno przez molle, jak i bezpośrednio do dowolnego paska.

9. ŁADOWNICA TYPU SHINGLE (OTWARTA) NA MAGAZYNEK PISTOLETOWY – 26PLN (LINK)

Propozycja dla strzelców i posiadaczy broni, ale nie tylko – do ładownicy wejdzie również mała latarka czy multitool – ograniczeniem jest wyobraźnia 😉 W ofercie znajdziesz również ładownice pistoletowe z klapką zamykaną na rzep lub klamrę, a także szybkie pistoletowe długie, do M4, AK, w wersji krótkiej i długiej, do PM, CZ858 oraz podwójne – na dwa magazynki. Szukaj na naszej stronie!

10. ŁADOWNICA, POKROWIEC CARGO NA BUTELKĘ NALGENE 1L – 49PLN (LINK)

Niezastąpiona w drodze – samochodem, pieszo, po mieście, po lesie, czy w górach. Można ją nosić na pasku na ramię, by była łatwo dostępna, jak i przytroczoną na molle do plecaka.

PREZENTY ŚWIĄTECZNE DO 100ZŁ – NASZE PROPOZYCJE

1. PORTFEL – ALE KTÓRY?

Weles – 59pln – dla kogoś, kto dużo przy sobie nosi, posiada dużo kart, legitymacji i innych dokumentów – ten portfel wszystkie je pomieści 😉 a znajdzie nawet miejsce na zdjęcia bliskich osób!

Vins II – 59pln – dla kogoś kto zazwyczaj nosi jedynie niezbędne wyposażenie, ale w granicach rozsądku pomieści również nadbagaż w postaci dowodu rejestracyjnego, czy dodatkowej legitymacji posiadacza broni. Jest mniejszy od portfela Weles, na mniejszą ilość kart, a więcej monet.

2. ŁADOWNICA ORGANIZER NA MULTITOOL LEATHERMAN CHARGE – 69PLN

Dla każdego posiadacza mulitoola Leatherman Charge ten pokrowiec może być zbawienny 🙂 pomieści zestaw bitów, a także inne akcesoria w dedykowanych bocznych kieszonkach.

3. ŁADOWNICA ORGANIZER NA MUTLITOOL LEATHERMAN SURGE – 84PLN

Większa wersja powyższego pokrowca na Charge\’a – nie obawiaj sie, że się nie zmieści. Droga damo, sprawdź który model posiada Twój wybranek i zamów mu pasujący pokrowiec 😉

4. TAKTYCZNY MICRO ORGANIZER EDC KIESZENIOWY MIKROG – 99PLN

Kompaktowy organizer o doskonale zagospodarowanej przestrzeni. W tej ładownicy zmieścisz więcej niż w znacznie większych produktach. Niech nie zmyli Cię jego nazwa – posiada dużą ilość kieszonek i przegródek, skrytek, gdzie można jeszcze coś upchnąć. Całość sprzętu zostaje tak zorganizowana, by zajmował jak najmniej miejsca – nowość w naszej ofercie!