Podczepiana ładownica na RADIO do kamizelki Warmen

Cena:

69,00 zł

PRODUKT SZYTY NA ZAMÓWIENIE. ŚREDNI CZAS REALIZACJI PODANY NA GÓRZE STRONY.

  • Lewa strona ciała (rzep pętelka z lewej strony ładownicy)
  • Prawa strona ciała (rzep pętelka po prawej stronie ładownicy)

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

Ładownica na radiostację mocowana przy ciele lub pod klapą kamizelki Warmen. Umożliwia rozbudowę zestawu nie zajmując komórek MOLLE i ukrywając ekwipunek za główną linią ładownic.

Kieszeń jest elastyczna i świetnie pasuje na radia o szerokości 50-70mm i grubości ok 30mm. Mniejsze krótkofalówki będą wchodzić z luzem, ale dzięki zabezpieczeniu shockcordem od góry i tak nie powinny latać. Nieco większe urządzenia również się zmieszczą, ale będą ciasno siedzieć.

Dół ładownicy jest regulowany dzięki czemu da się ustawić radio na odpowiedniej wysokości względem PTT i wtyków. 

Od góry zabezpieczenie linką elastyczną zapewnia szeroki zakres wysokości urządzenia i nie zakrywa manipulatorów.

Prezentowane radio w oferowanej ładownicy to Baofeng UV-5R o wymiarach ok. 52mm szerokości, 135mm wysokości i 28mm głębokości nie licząc anteny (radio nie wchodzi w skład oferty).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
Strona mocowania na kamizelce

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo