38m GITD Linka taktyczna 1,18mm Microcord 100 USA

Cechy produktu
  • Wytrzymałość - 46kg
  • Grubość - 1,18mm
  • Cena za - 1m
  • Waga - 1,5g/m
  • dodatkowe funkcje - świeci w ciemności
Cena:

95,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

2 Przedmioty

Microcord - wyobraź sobie porządnego ruskiego AK, a teraz 10 takich wiszących na milimetrowej lince. To właśnie ta linka! 46kg wytrzymałości przy 1,18mm grubości robi wrażenie. Przy tej wielkości i wadze możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Wysokiej jakości nylonowa linka Microcord o całkowitej wytrzymałości 100lbs, czyli 46kg. Wyprodukowana w USA przez jednego z największych producentów na świecie. Najnowsze technologie i zaawansowana kontrola jakości zapewnia niezawodność każdej linki.

Ta wyjątkowa linka Microcord może posłużyć do zabezpieczenia kompasu, telefonu, GPS czy innych elementów w terenie przed zgubieniem. Linka świeci w ciemności, więc nawet w przypadku zgubienia podczepionego sprzętu wraz z linką - po zmroku bez problemu ją znajdziesz w gąszczu. Linkę można przywiązać do paska, czy założyć pętle na szyje, by sprzęt był zawsze pod ręką. Świetnie sprawdzi się do wzmacniania konstrukcji obozowych, narzędzi, troczenia dodatkowego oporządzenia do plecaka lub kamizelki, a nawet jako awaryjne sznurówki. Zastosowań jest wiele więcej, a przy tej wadze i objętości można ją nosić nawet w małej nerce, czy portfelu!

Cena za całą rolkę 38m.

Kolor: biały

Średnica: 1,18mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo