Mata do siedzenia NYLON

49,00 zł

  • NYLON Coyote Brown NYLON Coyote Brown
  • NYLON Army Green NYLON Army Green
  • Pas biodrowy 25mm +9pln Pas biodrowy 25mm +9pln

Sztuk: - +


Mata do siedzenia NYLON

KonfiguratorSkomponuj własny produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie specjalnie uszyty dla Ciebie i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla sprawnego korzystania z konfiguratora zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu. Pamiętaj, że wprowadzanie zmian w projekcie wpływa na końcowy wygląd i funkcjonalność produktu. Produkt standardowy w naszej ofercie to produkt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Czas oczekiwania na wysyłkę takiego produktu wynosi 1-10 dni roboczych. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Nie ma interesującej Cię modyfikacji produktu? Napisz do nas na biuro@baribalpoland.pl - dodamy ją dla Ciebie!

Wybierz kolor
NYLON Coyote Brown
NYLON Coyote Brown
 
NYLON Army Green
NYLON Army Green
 
Inne
Pas biodrowy 25mm +9pln
Pas biodrowy 25mm +9pln
 
 
Polimerowa płyta usztywniająca 3mm - uniemożliwia zwijanie +20pln
 
 

Razem: 

Ilość:

Informacje o produkcie

Mata wykonana z wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny NYLON. W środku znajduje się wysokiej jakości pianka EVA w rozmiarze dopasowanym do wypełnienia stosowanego w naszym plecaku Geron 28L, dzięki czemu pianki mogą być wymieniane. Mata stanowi świetną izolację od mokrego i zimnego gruntu podczas siedzenia, czy klęczenia. Praktyczny trok umożliwia zwinięcie maty dla łatwiejszego transportu, a także daje możliwość zamocowania jej do ekwipunku. Co więcej podczas zimowych wycieczek w góry powinna świetnie sprawdzić się jako "jabłuszko" do szybkiego zjazdu ze stoku, a uchwyt wykonany z troka daje dobry punkt do trzymania i uniesienia przodu maty.

Doskonale sprawdzi się na postojach podczas marszu umożliwiając spoczynek na mokrej, czy brudnej powierzchni bez obawy o przemoczenie spodni i tak samo w przypadku podkładki pod plecak - aby zabezpieczyć go przed niepotrzebnym moknięciem.

Niezastąpiona podczas prac obozowych, gdzie często przyjmując wygodną klęczącą pozycję przy rozpalaniu ognia, przygotowywaniu posiłku, czy obróbce drewna. Świetnie sprawdzi się również do rozdmuchiwania ogniska. Materiał jest stosunkowo odporny na temperaturę i iskry.

Uniwersalny produkt, który znacznie podniesie komfort bytowania w terenie.

Dodatkowe opcje dostępne w konfiguratorze:

INNE: Pas biodrowy 25mm - dzięki temu mate będziesz mieć ciągle przy sobie

INNE: Polimerowa płyta usztywniająca 3mm - znacznie usztywnia mate ułatwiając wachlowanie w celu rozpalenia ogniska, zwiększa komfort siedzenia na gałązkach oraz znacznie podnosi działanie funkcji "taktyczne jabłuszko" do zjeżdżania ze zaśnieżonych stoków. Sztywność uniemożliwia jednak zwinięcie maty.

Cechy produktu:

  • Szerokość - 30cm
  • Długość - 40cm
  • Grubość - 1cm

Napisz opinię

Mata do siedzenia NYLON

Mata do siedzenia NYLON

Zobacz również...