Mata do siedzenia Ranger Green

Cechy produktu
  • Szerokość - 30cm
  • Długość - 40cm
  • Grubość - 1cm
Cena:

59,00 zł

Produkt szyty na zamówienie. Średni czas realizacji podany na górze strony

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

32746 Przedmioty

Mata wykonana z wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny Cordura 770dtx. W środku znajduje się wysokiej jakości pianka EVA w rozmiarze dopasowanym do wypełnienia stosowanego w naszym plecaku Geron 28L, dzięki czemu pianki mogą być wymieniane. Mata stanowi świetną izolację od mokrego i zimnego gruntu podczas siedzenia, czy klęczenia. Praktyczny trok umożliwia zwinięcie maty dla łatwiejszego transportu, a także daje możliwość zamocowania jej do ekwipunku. Co więcej podczas zimowych wycieczek w góry powinna świetnie sprawdzić się jako "jabłuszko" do szybkiego zjazdu ze stoku, a uchwyt wykonany z troka daje dobry punkt do trzymania i uniesienia przodu maty.

Doskonale sprawdzi się na postojach podczas marszu umożliwiając spoczynek na mokrej, czy brudnej powierzchni bez obawy o przemoczenie spodni i tak samo w przypadku podkładki pod plecak - aby zabezpieczyć go przed niepotrzebnym moknięciem.

Niezastąpiona podczas prac obozowych, gdzie często przyjmując wygodną klęczącą pozycję przy rozpalaniu ognia, przygotowywaniu posiłku, czy obróbce drewna. Świetnie sprawdzi się również do rozdmuchiwania ogniska. Materiał jest stosunkowo odporny na temperaturę i iskry.

Uniwersalny produkt, który znacznie podniesie komfort bytowania w terenie.

Dodatkowe opcje dostępne w konfiguratorze:

INNE: Pas biodrowy 25mm - dzięki temu mate będziesz mieć ciągle przy sobie

INNE: Polimerowa płyta usztywniająca 3mm - znacznie usztywnia mate ułatwiając wachlowanie w celu rozpalenia ogniska, zwiększa komfort siedzenia na gałązkach oraz znacznie podnosi działanie funkcji "taktyczne jabłuszko" do zjeżdżania ze zaśnieżonych stoków. Sztywność uniemożliwia jednak zwinięcie maty.

Oceny produktu
5/5

Mata

Хороший товар. Використовую на будівництві в холодну пору року. При низьких температурах пінки 1см мало для сидіння на бетоні чи металі. Сміливо контактуйте з BARIBALом щоб підігнати любі деталі під себе.

MATA

POLECAM!!! NA GORĄCO - JAKOŚĆ JAK ZAWSZE U BARIBALA SUPER!!!
PS. Z DROBNYCH SUGESTII W OPCJACH DODAŁBYM ZAMKNIĘCIE NA RZEP OTWORU GDZIE WKŁADA SIĘ PIANKĘ W MOJEJ OCENIE ZABEZPIECZY PRZED DOSTAWANIEM SIĘ ŚMIECI DO ŚRODKA.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Ranger Green
 
Inne
Pas biodrowy 25mm wypinany
 
Pas biodrowy 25mm wypinany
[+ 7,32 zł]
 
Zapięcie na rzep otworu do wsuwania pianki
[+ 9,76 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo