Uniwersalny trok mocujący z klipsami

Cena:

30,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

138 Przedmioty

Uniwersalny trok mocujący z klipsami to świetne rozwiązanie, kiedy musimy zabrać ze sobą coś większego i lekkiego, a szkoda nam miejsca w plecaku. Znajdzie zastosowanie nie tylko tam, gdzie znajdują się taśmy molle, ale wszędzie, gdzie podpowie nam obecna potrzeba. Idealnie sprawdzi się przy plecaku, gdy wybierając się na leśną wyprawę, czy górską wędrówkę chcemy zabrać ze sobą śpiwór, matę. Trok jest regulowany, obejmie mniejsze przedmioty jak i te wielkości śpiwora. Skutecznie przytrzyma bluzę, czy kurtkę podczas marszu w pełnym słońcu. Trok może posłużyć również jako kompresor do ekwipunku - gdy chcemy zmniejszyć objętość plecaka pełnego ubrań. Jak zaistnieje taka potrzeba, trok można wykorzystać jako pasek na ramię lub pasek biodrowy tworząc w ten sposób nerkę z dowolnej ładownicy.

Trok posiada regulator samozaciskowy, dzięki czemu nie będzie się samoczynnie luzował. Ponadto posiada wszyty krótki odcinek gumy, który będzie amortyzował i przejmował większość nacisku przy mocnym zaciśnięciu troka, co odciąży regulator i również zapobiegnie luzowaniu taśmy. Na końcu troka przyszyte są rzepiki, aby zwinąć niepotrzebny w danej chwili nadmiar taśmy.

Długość maksymalna troka od klipsa do klipsa: 90cm
Długość minimalna troka od klipsa do klipsa: ok. 5cm

Cena za 1szt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
Granatowy
[+ 0,81 zł]
 
 
szary
 
 
 
Coyote Brown
 
Inne
 
Wydłużenie o 50cm
[+ 8,13 zł]
 
Wydłużenie o 100cm
[+ 12,20 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo