Trok 100cm zaciskający, do karimaty, śpiwora

Cechy produktu
  • Szerokość - 2,5cm
  • Długość - 100cm
Cena:

9,00 zł

Produkt zazwyczaj w magazynie.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

12305 Przedmioty

Porządny trok z wysokiej jakości materiałów, regulowany jednostronnie. Taśma bardzo mocno się zaciska i nie luzuje ze względu na swoją grubość. W połączeniu z markową klamrą ITW NEXUS i poczwórnym szwem trok gwarantują maksymalną wytrzymałość. Sprawdzi się w organizacji sprzętu na zewnątrz plecaka, za jego pomocą można doczepić karimatę, śpiwór, bądź skurczyć rozwijające się rzeczy, jak np. wspomniana karimata. Znajdzie wiele zastosowań w zależności od zaistniałych okoliczności. W improwizowanej sytuacji trok może służyć również za pasek do spodni.

Oceny produktu
4.5/5

Trok 100cm zaciskający, do karimaty, śpiwora

bardzo dobry produkt, zgodny z oczekiwaniami, nasza produkcja

Perfectly simple

High quality YKK buckles, great strap material and nicely melted ends to prevent fraying. 8 zloty is 1 strap, so 16 zloty for a pair, but still a very good price!

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ciemny Oliwek
 
Inne
 
Wydłużenie do 200cm
[+ 4,88 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo