Taktyczny pas do spodni 44mm z klamrą Cobra Bastil OLIWKA

Cechy produktu
  • Długość - 130cm
  • Wytrzymałość - 900kg
  • Grubość - 2.2mm
  • Cena za - 1szt
  • Szerokość paska - 44mm
Cena:

169,00 zł

Dostępny od ręki.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

3 Przedmioty

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat
10 30%

Sztywny pas taktyczny do spodni wykonany z grubej taśmy poliamidowej, charakteryzującej się wysoką odpornością na przecieranie, blaknięcie i mechacenie z oryginalną klamrą Cobra renomowanej firmy AustriAlpin.

Pas najwyższej jakości szyty dwukrotnie grubszymi nićmi "20" względem naszych pozostałych produktów. Metalowa klamra oraz specjalny wzór i wielkość szwu zapewniają ogromną wytrzymałość, a taśma zaszyta do wewnątrz eliminuje ostrą krawędź taśmy dodatkowo wzmacniając szew stawiając olbrzymi opór dla nici nawet gdy zostanie przerwana w którymś miejscu. Nić zaczęła by się pruć dalej dopiero pod bardzo dużą siłą. Nawet umyślne prucie bez dalszego przecinania nici jest niezwykle trudne, a nawet niemożliwe.

Odpowiednia sztywność paska zapewnia komfortowe użytkowanie zarówno na co dzień jak i we współpracy z kaburą. Regulacja długości w szerokim zakresie, a końcówka taśmy pewnie blokowana gumową szlufką, która znajduje się w komplecie.

Ciekawym drobiazgiem jest wstawka symbolizująca barwy narodowe. Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce z czego jesteśmy dumni i chcemy się tym chwalić. Co więcej znaczna część materiałów z których szyjemy również produkowana jest w Polsce.

Szerokość pasa: 44mm

Długość pasa: 130cm

Wytrzymałość klamry: 900kg (9kN)

Wytrzymałość taśmy: 2000kg

Pas nie jest przeznaczony do technik asekuracyjnych, ani zjazdowych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo