Zawieszenie do broni 1-2pkt 40mm

Cechy produktu
  • Długość - 110-170cm
Cena:

55,00 zł

Produkt szyty na zamówienie - średni czas realizacji podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

6650 Przedmioty

Profesjonalne zawieszenie do broni. Uniwersalne troki mocujące umożliwiają montaż do konkretnego zaczepu, ale także za kolbę lub inny element broni. Można do nich w bardzo prosty sposób przymocować metalowe zaczepy bez konieczności szycia. Szerokość 40mm gwarantuje wysoki komfort, a regulacja długości pasa może być zmieniana jedną ręką za pomocą dużej pętli.

Całość wykonana jest ze śliskiej taśmy poliamidowej, dzięki czemu zawieszenie łatwo się przesuwa po ubraniu i nie niszczy go, a zarazem gwarantuje najwyższy poziom wytrzymałości na rozerwania, ścieranie, blaknięcie i mechacenie.

Całość może być używana jako zawieszenie 2pkt lub po sczepieniu jednego końca jako 1pkt. Klamra umożliwia szybkie wypięcie jedną ręką.

Oceny produktu
4.3/5

3/5

O ile zawsze produkty Baribala spełniały moje wszelkie oczekiwania a nawet więcej, o tyle nie w tym przypadku.
Samo zawieszenie wykonane prawidłowo, niestety system regulacji pasa to porażka na całej linii. Nie ma mowy o szybkim zwiększeniu/zmniejszeniu długości pasa podczas pracy na broni - żeby to zrobić trzeba użyć sporej ilości siły, czasami nawet obydwu rąk. Zdecydowanie najciężej regulujące się zawieszenie z tych które używałem dotychczas.

Polecam!

Za małe pieniądze dostajemy dobrze uszyte, z wygodną regulacją, odpowiednio szerokie, uniwersalne zawieszenie. Miałem okazję używać różnych "pasów" i na razie Baribal bije je na głowę! Duży plus za trwałość taśm. Żadnych śladów przetarć, regulacja trzyma pewnie a z Baribalem już trochę strzelamy. U wielokrotnie droższej konkurencji bywało z tym różnie. Nie powinienem tego pisać jako klient ale uważam, że cena jest śmiesznie niska w porównaniu do jakości i funkcjonalności tego zawieszenia i na tle konkurencji. Polecam!

Rewelacja

Pas służy mi jako zawieszenie dwupunktowe, dla testów wieszałem na różnych karabinkach od lekkich wyborowych m700, po AR 15 kończąc na m249. na każdym się spisywał świetnie, choć na ostatnim karabinie (m249) już powoli zaczynał się wrzynać, przydałaby się poduszka dla poprawienia komfortu. Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem, pas trzyma nastaw, nie zmienia samoistnie ustawionej pozycji. Trochę trudno zmienia się jego nastaw, ale moim zdaniem to dobrze. Gorąco polecam!

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
 
 
szary
[+ 8,13 zł]
 
 
Coyote Brown
[+ 8,13 zł]
Inne
 
Mocowanie do aparatu
[+ 16,26 zł]
Dodatkowy trok z klamerką mocowany do broni oraz wpięcie przy D-ringu
 
Dodatkowy trok z klamerką mocowany do broni oraz wpięcie przy D-ringu
[+ 12,20 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo